Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

На Борщагівці замерз на смерть двірник-індус: усі подробиці

19 Січень 2021, Богдан

На Борщагівці замерз на смерть двірник-індус: усі подробиці

Днями стало відомо про смерть громадянина Індії, який працював у Києві двірником на вулиці Героїв Космосу 1б, на Борщагівці. Чоловік насмерть замерз у старому покинутому автобусі. Повідомляється, що він помер 15 січня, цього дня мороз був -11°С.

Про цей випадок у соцмережах написала учасниця однієї з груп. За її словами, чоловік помер після того, як його виписали з лікарні — його госпіталізували нібито із захворюванням судин, чоловік спробував повернутися у свою комірчину для двірників, але та виявилася закрита.

За словами авторки посту, її закрили після того, як зрозуміли, що чоловік після лікарні непрацездатний і віддавати йому нічліг більше немає сенсу. Двірники розповіли, що його звали Аптар, йому було 37 років, у нього в Індії залишилася сімʼя.

“Він дійсно допомагав нам, двірникам, отримував за свою роботу якісь невеликі гроші, але чи був влаштований офіційно — це питання до нашого керівництва”, — розповіла одна з працівниць. За її словами, Аптар міг хворіти на епілепсію.

Жінка розповіла, що він був місцевим улюбленцем.

“Коли йому стало погано тиждень тому, одна двірничка викликала йому швидку і його забрали в лікарню. Через два дні після знаходження в лікарні його начебто виписали. За іншими даними, він пішов звідти сам. Захотів повернутися до підвалу на ніч, але той вже був закритий “, — сказала вона.

У ЖЕКу виданню відмовили у спілкуванні з керівництвом і заявили, що такого працівника немає. На питання про те, чи працював у них двірник-індус, відповіли категорично: ніколи такого не було і немає, але місцеві жителі розповіли іншу інформацію.

“Він дійсно прибирав наші двори, іноді ми його просили за невелику винагороду перенести громіздкі речі. Був дуже доброю і безвідмовнною людиною. Можливо, що ЖЕК просто відхрестився”, — розповіла мешканка будинку на проспекті Леся Курбаса.

За її словами, у Аптара в Індії залишилися мама і брат.

У поліції Святошинського району Києва підтвердили смерть двірника і повідомили, що шукають винних у його смерті.

“Відкрито і розслідується кримінальна впровадження за статтею “Вбивство”. Про померлого відомо, що він дійсно офіційно не працював у цьому ЖЕКу, але все ж належав до нього. Нам у ЖЕКу сказали, що ключі від його комірчини у нього були. Крім того, ми не заперечуємо, що слідчі зможуть перекваліфікувати статтю на “Залишення в небезпеці”, але поки нам не надходило відповідної заяви”, — розповіла прес-офіцерка Святошинського управління поліції Тетяна Мельник.

Поліцейські вже повідомили представництву Індії в Україні про смерть індуса, дипломати заявили, що візьмуть усі витрати на похорон чоловіка.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ