Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Утримувачі столичних доріг відповіли, хто погоджував забудову ЖК Obolon Plaza впритул до метро

10 Листопада 2021, Олеся

Утримувачі столичних доріг відповіли, хто погоджував забудову ЖК Obolon Plaza впритул до метро

Погодження документації багатоповерхового ЖК Obolon Plaza, який зводять впритул до входу до станції метрополітену здійснювала КК «Київавтодор». Про це у відповідь на запит видання Kiev24.com повідомили у КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району».

Раніше, у відповіді на офіційний запит Kiev24.com  начальник відділу стратегічних комунікацій КП «Київський метрополітен» Дмитро Пінчук повідомляв, що «підземні пішохідні переходи знаходяться на балансі ШЕУ Оболонського району міста Києва». А також що КП «Київський метрополітен» проектних рішень щодо будівництва ЖК Obolon Plaza не приймав.

Начальник районного ШЕУ Олег Куліков на запитання про те, чи витримають будівлі метрополітену та підземні переходи до станції метро «Оболонь» навантаження від 16-ти поверхівки, відповів так:

«ЖК будується на підставі затвердженої повноважними органами проектно-кошторисної документації», – повідомив Куліков.

Голова ШЕУ зазначив, що його підприємство не проводило обстеження ділянки, де будують ЖК з метою виявлення порушень інженерних мереж та меж:

«До компетенції ШЕУ Оболонського району не входить здійснення огляду земельної ділянки з метою виявлення порушень інженерних мереж та встановлення меж земельних ділянок для забудови. Погодження проектно-кошторисної документації в межах своїх повноважень здійснює КК «Київавтодор».

Відповідно, ми звернулися з черговим запитом до КК «Київавтодор» та чекаємо роз’яснення, наскільки безпечне будівництво багатоповерхівки для пасажирів метрополітену та хто дозволив і на яких підставах зводити ЖК.

Про кадрові зміни в КМДА, повязані зі звільненням заступника Віталія Кличка, колишнього керівника КК “Київавтодор” читайте у публікації За що «пішли» заступника Кличка – Густєлєва? ЕКСКЛЮЗИВ

Якщо переглянути Державні будівельні норми України (ДБН 360-92), текст яких є у вільному доступі на сайті КК «Київавтодор», можна побачити ряд видимих ймовірних порушень у проекті ЖК.

Перше – щодо забезпечення протипожежної безпеки за базовими принципами. У ДБН вказано, що «до житлових будинків заввишки 9 поверхів і більше… слід забезпечити проїзди завширшки 3,5 метрів і більше або смуги завширшки 6 метрів, що придатні для в’їзду пожежних машин». Якщо подивитися на вже побудовану багатоповерхівку, її балкони вже нависають над входом до метро, і місця для проїзду між входом до метро та будинком немає.

Друге – щодо забезпечення протипожежної безпеки, враховуючи клас будинку. Новобудова є багатофункціональним комплексом, у складі закладів громадського харчування, торгівлі, офісних приміщень та житлової зони. При підвищенню рівня безпеки відстані між будівлями та іншими спорудами мають сягати 15-18 і більше метрів.  

Третє – викликає сумнівів наявність достатньої кількості паркомісць під будинком. До відповідно до норм щодо житлових будинків, які розташовані у серединній та центральній частині міста, кількість парковок має бути забезпечена з коефіцієнтами 0,8-1 відповідно. Тобто якщо у проекті передбачено 71 квартиру, то у парковці для постійної (не гостьової) стоянки має бути щонайменше 57 паркомісць. Натомість за проектом передбачено 21-е паркомісце, що вдвічі менше.

Детальніше про забудову біля входу до метро «Оболонь» читайте у публікації $100 млн чи безпека киян: хто зупинить забудову над метро «Оболонь»? СПЕЦТЕМА.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ