Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

На Київщині залишилося 40% ліжок з киснем

12 Листопада 2021, Cветлана

На Київщині залишилося 40% ліжок з киснем

На Київщині посилюють обмежувальні протиепідемічні заходи. Перевезення в громадському транспорті буде дозволено з 13 листопада лише за наявності Covid-сертифікату чи негативного результату тесту. Такі заходи пов’язані з погіршенням ситуації із Covid-19 – за добу в області виявили 945 нових хворих.

Про це стало відомо із онлайн-брифінгу голови Київської ОДА Василя Володіна, трансляція якого відбулася 11 листопада на офіційній сторінці КОДА в Facebook.

“Протягом минулої доби в області виявили 945 нових хворих на коронавірус. Штам дельта є дуже агресивним та, на жаль, все частіше призводить до важкого перебігу хвороби і летальних випадків. Померло за добу від коронавірусу та ускладнень хвороби 44 людини. Щоденно у стаціонари лікарень потрапляє велика кількість важких хворих. Лише за минулу добу допомога лікарів знадобилася 195 хворим”, – розповів Василь Володін.

 Загалом же у стаціонарах області, за його словами, перебуває 2010 людей з ковідом, на кисневій підтримці наразі 1427 пацієнтів, тобто 71% госпіталізованих. Вільними залишаються 40% ліжок з киснем.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ