Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

У Києві судитимуть чоловіка, який продавав медичні довідки та негативні тести на коронавірус

16 Листопада 2021, Cветлана

У Києві судитимуть чоловіка, який продавав медичні довідки та негативні тести на коронавірус

Слідчі прокуратури направили до суду справу за звинуваченням 54-річного чоловіка, який продавав підроблені медичні довідки та негативні тести ПЛР на коронавірус. Про це повідомляє прес-служба столичної міської прокуратури.

  • 54-річний чоловік за грошову винагороду налагодив схему підробки та видачі фальшивих результатів ПЛР-тестів з негативним результатом на коронавірус, виданих нібито українськими та зарубіжними лабораторіями, а також медичних карток про вакцинування від інфекційних хвороб, – повідомили у повідомленні.

За даними слідства, “замовлення” виконувалося протягом доби, а вартість підробленого документа становила від 450 до 850 гривень залежно від наявності QR-коду та бланку певної медустанови. Ця схема діяла з осені 2020 року, але жодних тестів при видачі довідок клієнтам насправді не проводили. Також слідчим вдалося встановити “клієнтів”, які купували у зловмисників підроблені довідки та користувалися ними. Наразі силовики з’ясовують, з якою метою українці набували фальшивих негативних тестів на коронавірус і де їх застосовували.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ