Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Депутати КОДА планують змінити кордони Коцюбинського

16 Листопада 2021, Cветлана

Депутати КОДА планують змінити кордони Коцюбинського

На сесії Київської обласної ради 18 листопада планують розглянути питання про внесення зміни до Схеми планування Київської області щодо приведення кордонів селища Коцюбинське відповідно до існуючих кордонів регіону.

Про це повідомив депутат Київської обласної ради Борис Білий (“Європейська солідарність”) у Facebook.

Про це стало відомо із повідомлення депутата Київської обласної ради Бориса Білого (“Європейська солідарність”) у Facebook.
“Відбулося засідання робочої групи депутатів обласної ради щодо здійснення контролю за розробкою схеми планування території Київської області. Київською обласною радою на пленарному засіданні сесії ради, яке відбулося 09.09.2021, затверджено Схему планування території Київської області рішенням Київської обласної ради від 09.09.2021 року № 114-05-VII. Ухвалення зазначеного рішення спричинило публічний резонанс, зокрема до обласної ради надходять звернення громадських активістів щодо незаконного розширення кордонів Коцюбинської селищної територіальної громади Бучанського району Київської області”, – написав він.

За його словами, згідно з частиною другою статті 13 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, організація розробки та внесення змін до схем планування території області здійснюється обласною державною адміністрацією.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ