Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

На Київщині керівника держпідприємства упіймали на хабарі

17 Листопада 2021, Cветлана

На Київщині керівника держпідприємства упіймали на хабарі

В обхід законної процедури 55-річний керівник одного із державних підприємств намагався передати у користування в оренду державне складське приміщення. За таку “послугу” чиновник вимагав 40 тис гривень.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби  ГУ поліції Київської області.

Як повідомили правоохоронці, 55-річний керівник одного із державних підприємств користуючись своїм службовим становищем, за попередньою домовленістю намагався передати у користування  фізичним особам в оренду складське приміщення загальною площею 610 кв.м. в обхід передбаченої чинним законодавством процедури.

Неправомірну винагороду у розмірі 40000 грн. чиновник отримував у кілька етапів: першу частину отримав у середині вересня цього року, а другу 26 жовтня.

Викрили хабарника працівники слідчого управління поліції Київщини за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Напомним, главу поселка на Киевщине подозревают в организации получения чиновником Минобороны 20 тысяч долларов взятки за подписание с неким предприятием договоров о строительстве домов на территории военного городка в пгт Гостомель.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним