Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Чий “Молодіжний”? Будівлю кінотеатру повернули у комунальну власність

18 Листопада 2021, Cветлана

Чий “Молодіжний”? Будівлю кінотеатру повернули у комунальну власність

Київська міська прокуратура у судовому порядку повернула столичній громаді будівлю кінотеатру “Молодіжний” у Святошинському районі м.Києва, яка незаконно вибула з комунальної власності на користь приватних осіб.
Про це стало відомо із повідомлення прес-служби Київської міської прокуратури.

Як повідомили правоохоронці, будівля кінотеатру “Молодіжний” на вул. Рубежівській у Києві, збудованій ще у 1958 році, є власністю територіальної громади міста Києва. Зазначається, що рішення про відчуження будівлі не ухвалювалося і його приватизація не проводилася.

Київська міська прокуратура звернулася до суду з позовом на користь держави в особі Київради про витребування цього майна.

“Святошинський районний суд Києва погодився з доводами прокурора про незаконність вибуття з комунальної власності спірної будівлі та своїм рішенням задовольнив позов Київської міської прокуратури, зажадавши на користь територіальної громади цей об’єкт”, – повідомили правоохоронці.

Нагадаю: ще у 2017 році прокуратура Києва звернулася до Святошинського райсуду столиці з позовом про витребування будівлі кінотеатру “Молодіжний” на вул. Рубежівській. Таким чином, намагаються повернути у комунальну власність нерухомість, яка на підставі незаконних угод стала майном фізособи.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним