Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Київоблрада перенесла розгляд питання про зміну кордонів Коцюбинського

18 Листопада 2021, Cветлана

Київоблрада перенесла розгляд питання про зміну кордонів Коцюбинського

Депутати Київоблради 18 листопада відклали розгляд питання щодо змін кордонів Коцюбинського у перспективному документі розвитку області – Схемі планування. Таку пропозицію на сесії вніс голова Коцюбинської громади Сергій Даніш, аргументувавши її рішенням суду на позов, поданий Київрадою. Столиця вимагала визнати незаконним затвердження документа, оскільки він нібито зачіпає територію Києва. Даниш зазначив, що Феміда не знайшла порушень у ухваленому облрадою рішенні.

Про це йшлося на сьогоднішній черговій сьомій сесії Київської обласної ради.

Повідомляється, що під час сесійного засідання з трибуни виступив голова Коцюбинської територіальної громади Сергій Даніш, який зачитав рішення Київського окружного суду № 640/30990/21 від 4 листопада 2021 року, ухвалене за адміністративним позовом Київради.

Зокрема, Київрада вимагала зупинити дію рішення Київоблради про затвердження Схеми планування території Київської області, прийнятого 9 вересня, та заборонити вчиняти дії, спрямовані на зміну існуючих кордонів Києва.

Суд же ухвалив відмовити Київраді в задоволенні позову. Однак у рішення також зазначається, що для зміни кордонів Коцюбинського немає необхідних документів, поданих Київрадою.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним