Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Чи буде метро на Виноградар – вивчить спеціалізована комісія Київради

22 Листопада 2021, Cветлана

Чи буде метро на Виноградар – вивчить спеціалізована комісія Київради

Постійна комісія Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами підтримала проект рішення Київради про створення тимчасової комісії з вивчення обґрунтованості та причин перенесення термінів будівництва метро на Виноградар. Про це стало відомо із листа №08/289-202 від 17 листопада 2021 року постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами директору Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації (КМДА) Руслану Кандібору.

Листом голові транспортного департаменту столичної адміністрації було направлено витяг із протоколу №12/13 від 3 листопада 2021 року засідання постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами.
Згідно з документом, на засіданні комісії розглядалося питання щодо ходу будівництва метро на Виноградар. Комісія вирішила запитати у Департаменту транспортної інфраструктури КМДА звітність про використання авансових коштів, інформацію про обсяги виконаних робіт та календарний план виконання та фінансування робіт з будівництва метро.

Із шістьох присутніх на засіданні членів комісії за підтримку такого рішення проголосували п’ятеро, ще один член комісії не голосував. Нагадаємо, АТ “Київметробуд” подало позов до Господарського суду Києва до КП “Київський метрополітен” про внесення змін до договору про будівництво метро від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар. Метробудівці хочуть перенести терміни введення об’єкта в експлуатацію на 2023 рік.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним