Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Пенсіонерка перемогла будівельну фірму, відстоявши дитсадок

23 Листопада 2021, Cветлана

Пенсіонерка перемогла будівельну фірму, відстоявши дитсадок

Йдеться про деталі потрапляння до рук забудовника комунального дитсадка № 183 на вул. Пушкінській 33-А.
Позицію населення відстояла Галина Олійник. Комісія Київради ухвалила створити робочу групу, яка вивчить питання забудови, а до її вирішення дитсадок стоятиме де стоїть.

Будівельна фірма з її грошима, юристами та зв’язками щоразу зазнавала поразки від місцевих жителів, яке наважувалося стати на захист свого кварталу та дитсадка. Зрозумівши, що з колективною відсічю не впоратися, вирішили навалитися на окрему жертву. Нею і виявилася Галина Олійник. Яка, мало того, що, як водиться, надто багато знала, то ще наважилася передати документи поліції та прокуратурі.

Підключили ПрАТ “Нерухомість столиці”, давнього партнера забудовника, як він сам повідомив. Об’єднані ресурси двох потужних будівельних фірм з їхніми генеральними директорами, юристами, менеджерами, бухгалтеріями та охоронцями виставили моральну шкоду на 200 тис. гривень жінці з пенсією в 3 тис. Якщо Терентьєву та Ко цікаво, кому вони з такою щедрістю роздають київську землю, то нижченаведена інформація саме для них.

Для будівельних партнерів справа залишалася за малим: вигадати, за який гріх тягнути жертву до суду. Привід потрібен. Ось і приносить забудовник партнеру аркуш паперу. Чи не підписаний. Чи не адресований ні йому, ні партнеру. Такий собі непоказний листочок.
Але Галина Ігнатівна не залишила ворогові шансів. Виріб із білих ниток прямо в суді вирушив у кошик. Магнати подали апеляційну скаргу: варту, позбавили кревних 200 000! Проте постанова Київського апеляційного суду 1 листопада 2021 року набула чинності. Кому цікаві деталі – справа № 761/16733/17 Шевченківського районного суду Києва у Єдиному реєстрі судових рішень.

20 травня 2021 року Шевченківський районний суд Києва відправив у черговий політ над столицею Франції та цю фанерку. Справа № 761/45248/18 у Єдиному реєстрі судових рішень, кому цікаві деталі.

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ