Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Як виявилося, заступник Кличка Густєлєв звільняється за власним бажанням

23 Листопада 2021, Cветлана

Як виявилося, заступник Кличка Густєлєв звільняється за власним бажанням

Заступник голови київської міськдержадміністрації Олександр Густельов вирішив звільнитися з 1 грудня. При цьому звільнення чиновника відбудеться за власним бажанням. Про це стало відомо із розпорядження №1017 від 1 листопада 2021 року Київського міського голови Віталія Кличка.

“Звільнити Густельова Олександра Олександровича з посади заступника голови Київської міської державної адміністрації з 1 грудня 2021 року за власним бажанням”, – йдеться у документі.

Також у розпорядженні зазначається, що Управління фінансово-господарського забезпечення апарату КМДА має зробити розрахунок та виплатити Густельову компенсацію за 7 днів невикористаної щорічної відпустки.

Нагадаємо, 5 листопада під час Колегії КМДА Віталій Кличко заявив про звільнення Олександра Густельова з посади заступника КМДА. При цьому мер Києва звинуватив чиновника у затягуванні робіт із завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Кличко звернувся до Густелева з проханням “не водити юридичних хороводів” та подати йому заяву про звільнення.

Ймовірно, сам Густелєв не погодився з такими звинуваченнями від свого начальника та відмовився виконувати його вимогу про подання заяви про звільнення. На сьогодні у відкритому доступі немає документів, які свідчать про звільнення посадовця з посади. Натомість, Густелєв, мабуть, все ж таки вирішив поводити “юридичні хороводи”.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним