Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Суддя Печерського райсуду, яка фігурує у справі НАБУ, розбудовує маєток під Києвом

24 Листопада 2021, Cветлана

Суддя Печерського райсуду, яка фігурує у справі НАБУ, розбудовує маєток під Києвом

Суддя Печерського районного суду Тетяна Ільєва, кабінет якої 20 жовтня обшукало НАБУ, живе в маєтку під Києвом, а її сім’я користується дорогими автомобілями. При цьому офіційні заробітки родини не відповідають вартості такого майна, йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Суддя Ільєва володіє маєтком у Хотянівці площею 264 квадратних метри. Однак поруч сім’я будує ще один, трохи менший, дім. Згідно з даними декларації судді, будівництво житла обійшлось лише в 1,8 млн грн. Однак навіть таких доходів чи заощаджень для будівництва у судді не було. Тому суддя задекларувала два «подарунки від матері» розміром 1 млн грн та 1,5 млн.

Мати судді проживає у Могилів-Подільському і, за словами місцевих мешканців, торгує пиріжками на місцевому ринку. Також жінка має у користуванні близько 50 гектарів землі, але за 10 років фермерство  офіційно принесло їй трохи більше $20 тисяч прибутків.

Земля під будинком, де живе родина судді, також дісталася у подарунок. Цього разу від тітки. При цьому 24 сотки у Хотянівці на ринку землі коштують орієнтовно 2,5 млн грн. Тітка також мешкає у Могилів-Подільському і за документами займається фермерством і торгівлею.

Також сім’я судді користується дорогими автомобілями. До прикладу цього року суддя поміняла уже третій автомобіль, адже на початку листопада купила Range Rover, орієнтовна вартість якого 0,5 млн грн. До цього Ільєва їздила на Mercedes G-класу і на BMW X5. На доньку Ільєвої записаний Land Cruiser 200, вартість якого починається від 1,5 мільйона гривень. На момент купівлі машини дівчина тільки закінчила навчання в університеті і офіційно коштів на покупку автомобіля не мала.

Журналісти зазначають, що говорити з журналістами на тему походження коштів на дорогу нерухомість, авто і подарунки від матері суддя Ільєва відмовилась.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним