Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Вишгород – без води та електрики!

24 Листопада 2021, Cветлана

Вишгород – без води та електрики!

У ніч проти 24 листопада у Вишгороді сталася аварія на кабельній лінії електропередач. Знеструмленими виявилися житлові будинки, дитячі садки, школи, а також місцевий водоканал, у зв’язку з чим у місті було припинено водопостачання. Фахівці компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі” відновили електропостачання водоканалу, шкіл та дитячих садків. У компанії планують до 17.00 повністю відновити електропостачання Вишгорода. Про це стало відомо із повідомлення прес-служби “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Як повідомляється, о 1.30 24 листопада сталося пошкодження кабельної лінії “ДТЕК Київські регіональні електромережі”. Ще вночі фахівці компанії усунули пошкодження та о 9.45 відновили електропостачання. Але о 10.15 відбулося повторне відключення лінії. Фахівці провели додаткові оперативні ремонтні роботи та випробування лінії та об 11:29 відновили водопостачання місцевого водоканалу та соціально важливих об’єктів — шкіл та дитячих садків.

За даними компанії, залишаються знеструмленими близько 4 тисяч осіб. Електропостачання частково відсутнє у районах вулиць Київська, Симоненка, Шкільна.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним