Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Відомі поети зачитали вірші під час рейсів авіакомпанії WINDROSE

24 Листопада 2021, Cветлана

Відомі поети зачитали вірші під час рейсів авіакомпанії WINDROSE

Пасажири почули найкращі зразки поезії з вуст живих класиків української літератури.

Авіаперевізник WINDROSE днями здивував пасажирів власних рейсів! Несподівано мандрівники отримали нагоду почути улюблені вірші з вуст українських знаменитостей. Їхні виступи відбулися у рамках креативної кампанії «Окриляюча поезія!».

Самоідентичність будь-якої нації та відчуття єдності із спільнотою неможливо сформувати без культурної основи. І сучасна поезія, безперечно, є важливою частиною цього процесу. Адже як один із видів творчості сьогодні вона стала джерелом для роздумів та вираження світогляду народів.

Щоб нагадати українцям про вагу та значення поезії у житті кожного з нас, компанія WINDROSE запросила відомих письменників, акторів та ведучих на борт власних літаків, де вони наживо зачитали улюблені вірші. Серед знаменитостей, що підтримали ініціативу, – Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Павло Матюша та багато інших. Після виступів пасажири мали змогу поспілкуватися із зірковими гостями та отримати автограф на згадку.

“WINDROSE – це українська авіакомпанія, яка вже 18 років робить свій внесок у розвиток авіації в Україні. Для нас також важливо підтримувати всі заходи, які допомагають відродити національну свідомість. 9 листопада в Україні відзначали День української писемності та мови. Саме це чудове свято надихнуло нас ближче познайомити наших пасажирів із сучасною українською літературою. «Поезія, що окрилює, з WINDROSE» — це живі виступи сучасних українських художників на наших рейсах. Декламуватимуть вірші відомі українські поети та медійні особи, які підтримали наш проект. Сподіваємося, що завдяки цьому наші пасажири захочуть дізнатися більше про актуальні українські твори, а сама подія залишить приємні спогади про політ», — прокоментувала директор з маркетингу авіакомпанії Анна Рафальська.

Побачити політ із зірковими гостями та першу реакцію пасажирів можна на відео.

Шанс відлетіти з WINDROSE на крилах поезії отримали власники квитків на період з 19 по 26 листопада. Виступи пройдуть без додаткових анонсів на обмеженій кількості рейсів у напрямках «Київ – Львів», «Київ – Івано-Франківськ», «Київ – Дніпро» та «Київ – Харків».

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним