Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Кабмін змінив процедуру реєстрації нерухомості

25 Листопада 2021, Cветлана

Кабмін змінив процедуру реєстрації нерухомості

Кабінет міністрів затвердив зміни в процедурі реєстрації нерухомого майна, які передбачають такі нововведення як верифікація особи покупця та фіксація ціни об’єкта в Державному реєстрі речових прав. Рішення було ухвалене на засіданні Кабміну 24 листопада, повідомляє “Урядовий портал”.

“Кабінет Міністрів України затвердив розроблену Мін’юстом постанову щодо покращення якості адміністративних послуг, у тому числі онлайн, та вдосконалення процедури реєстрації речових прав на нерухоме майно”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в Мін’юсті, зміни були викликані необхідністю перевірки набувачів права на нерухоме майно при проведенні державної реєстрації.

“Як держава, так і споживачі адміністративних послуг зацікавлені в належній верифікації осіб, що звертаються для проведення реєстраційних дій. Відтак, і виникла необхідність внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (ДРРП) з метою забезпечення ефективності механізмів перевірки суб’єктів речового права при проведенні державної реєстрації речових прав на нерухоме майно”, – повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Відомості щодо верифікованої особи покупця вноситимуться в Реєстр автоматично.

Крім того, відтепер при реєстрації права на нерухомість в Реєстрі також вказуватиметься ціна об’єкта.

Подробиці про всі новини столиці читайте в нашому https://t.me/Kyiv24news та підписуйтеся на нього. Ми висвітлюємо проблеми, актуальні як для киян, так і для чиновників у владних кабінетах.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним