Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Куди податись? На ринку вакансій у столиці одні робітничі професії

25 Листопада 2021, Cветлана

Куди податись? На ринку вакансій у столиці одні робітничі професії

На ринку праці Києва вакансії для службовців у дефіциті, а робітничі – в надлишку

Про це розповіли у пресслужбі КМЦЗ.

«Попри те, що на ринку праці м. Києва зареєстровано найбільшу в Україні кількість вакансій, що робить його привабливим як для киян, так і для жителів інших регіонів, для нього характерний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили», – зазначають у службі зайнятості.

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед службовців та керівників (на одну вакансію претендують 10 осіб), а також професіоналів, фахівців та технічних службовців (по 2 особи).

При цьому найбільшу нестачу вільних робочих місць зафіксовано для представників таких професій. 380 безробітних бухгалтерів, які перебувають на обліку в службі зайнятості, претендують на 54 вакансії. Для 255 безробітних менеджерів (управителів) із збуту є 22 вакансії, для 217 безробітних начальників відділів – 17 вакансій, для 202 заступників директорів – 3 вакансії. А вакансії для 267 безробітних директорів (начальників, інших керівників) підприємств взагалі відсутні. Крім цього, 152 економісти претендують на 15 вакансій. Для 147 безробітних головних бухгалтерів в базі КМЦЗ є 14 пропозицій; для 123 безробітних головних економістів – одна вакансія, для 110 адміністраторів – 14 вакансій.

Водночас нестача робочої сили спостерігалася серед представників таких професій: сестра медична, прибиральник службових приміщень, робітник із комплексного прибирання будинків, вантажник, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, двірник, слюсар-сантехнік, кухар, вчитель закладу загальної середньої освіти, вихователь дошкільного навчального закладу, помічник вихователя, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, працівник закладу ресторанного господарства.

Подробиці про всі новини столиці читайте в нашому https://t.me/Kyiv24news та підписуйтеся на нього. Ми висвітлюємо проблеми, актуальні як для киян, так і для чиновників у владних кабінета

Читайте також:

Чи уникнути киянам подорожчання транспорту в рази? СПЕЦРЕПОРТАЖ