Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Ігнорують від комунальника до президента: забудову над метро Оболонь не зупинити? СПЕЦПРОЕКТ

01 Грудня 2021, Олеся

Ігнорують від комунальника до президента: забудову над метро Оболонь не зупинити? СПЕЦПРОЕКТ

16-ти поверховий комплекс Obolon Plaza, що нависає над входом до станції метро «Оболонь» та вочевидь є загрозою для пасажирів метрополітену схоже мало кого хвилює. На запитання, а хто ж перевіряв та давав дозволи на такий проект – відмовляються: «Не дивилися, якщо побудували, значить можна». Приблизно таку відповідь довелося отримати у відповідь на запити про те, наскільки безпечний для киян вказаний об’єкт.

ПЕРША ЗАГРОЗА: ЯКЩО В БУДІВЛІ СТАНЕТЬСЯ ПОЖЕЖА, МАШИНІ НЕ ПРОЇХАТИ

Якщо подивитися на текст документу ДБН 360-92 (державних будівельних норм), опублікований на сайті КК «Київавтодор», можна побачити, що притул до іншої будівлі зводити багатоповерхівку не можна – бо мусить бути відстань у 3,5-16 метрів для проїзду пожежних автомобілів. Враховуючи, що будинок має непросту форму – бо на перших 4 поверхах будуть розмішені офісні приміщення, а вище, уже у меншому радіусі розміщується «свічка» з квартирами, у випадку біди, рятувальникам буде не весело.  

Про подібне порушення приблизно 10 років тому говорили про будівлю, яка розташована біля метро «Театральна». Там звели офісний центр впритул до житлового будинку. Та так, що люди, які виходять зі свого балкону, за пів метра бачать стіну новобудови. Тоді проект мав більший розголос, бо проти скандальної забудови виступили мешканці. Ще б пак – людина жила десятки років у прекрасній квартирі у центрі Києва, з видом на вулицю Театральну, раптом дізнається, що у неї перед вікнами виросла стіна. Підтримати жителів району захотіли громадські активісти – вони влаштовували численні мітинги, писали листи, вимагали розслідувати та покарати винних.

У випадку з забудовою біля метро «Оболонь» пошуміли та перестали – може, займатися ніколи – бо є багато інших проблем у місті, які вимагають публічного розголосу.

Як би то не було – будівля росте, і забудовнику, а це інвесткомпанія Dragon Capital, яка вклала в проект $100 млн  справи до того немає.

Оскільки про ДБН написано на сайті КК «Київавтодор», логічно розповісти – а яка ж позиція компанії щодо зведення цього об’єкту. Між іншим, звернутися до запиту до компанії порекомендували у КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району». Ну що ж – надіслали запит до «Київавтодору». Питаємо: а чи безпечно будувати впритул до метро? Ось яку отримали відповідь:

«Корпорація не наділена повноваженнями тлумачити положення законодавства в сфері містобудування на власний розсуд, тому проводити перевірки, встановлювати порушення містобудівних норм і проводити аналіз відповідності нормам забудови земельної ділянки фактичному об’єкту не вбачається можливим», – повідомив у листі головний інженер КК «Київавтодор» Володимир Харченко.

Як бачимо, поверхи ЖК уже звели, відтак тепер розмова уже не про майбутній проект, який можна обговорювати та піддавати дискусіях, а про проект на етапі його реалізації. Якщо пригадати історію з будівлею на Театральній – там колись так само попри шум та скандали, будівля виросла. І від забудовника вимагали знести, те, що побудував та навести лад на місці забудови. Зрештою, уклали мирову, будівлю передали в місто під музей та узаконили. Тому, хто не задоволений – кричати пізно – або продавайте свої квартири, або живіть у хаті з вікнами, що виходять на стіну без світла та повітря. Схоже, подібна доля чекає і на цей об’єкт.

НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ МЕТРО КРАЩЕ ПОПЕРЕДЖАТИ – АЛЕ ЦЕ НЕ ТОЧНО

Хто першим у вказаному конфлікті мав би кричати на сполох – то це столичний метрополітен. Адже на транспортниках мала б лежати відповідальність за безпеку пасажирів, які ним користуються. Але, як виявилось – ні. Ось як відписали у КП «Київський метрополітен»:

«Підземні пішохідні переходи станції метрополітену «Оболонь» знаходяться на балансі КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району м. Києва». Об’єкт будівництва знаходиться поза межами технічних зон метрополітену», – повідомив начальник управління стратегічних комунікацій Дмитро Пінчук.

Іншими словами, дозволу не давали – питання не за адресою. Якщо враховувати, що пропускна здатність гілки метро складає 40 пар поїздів на годину та 473 тисячі пасажирів на добу, у випадку руйнування переходу до метро та інших споруд підземки – справа поважна. Але думати про безпеку пасажирів, схоже не на часі – кажуть, не уповноважені.

СКАНДАЛ НЕ ВИГІДНИЙ – ВЖЕ ПОЧАЛИ ТОРГУВАТИ КВАРТИРАМИ

Якщо проект забудови все ж наважаться опротестувати – опонентами тепер стане не лише забудовник в обличчі інвесткомпанії Dragon Capital, але і ті люди, які встигли заплатити за свої квадратні метри у новобудові. Зважаючи, що за квартиру, в залежності від кількості кімнат та метражу платять від 4 до 10 млн грн, вклад цілком вагомий, щоб за нього воювати, якщо з’явиться вимога не здавати будинок в експлуатацію. Це вже вам не стіни під бізнес-центр, як на Театральній. Та і знести таку багатоповерхову коробку – задоволення не з дешевих. Напевно, якби задаватися такою фантастичною метою, довелося б замовляти техніку з каскадерами з якої-небудь Америки (це, звичайно, сарказм).

«Вище вказаний ЖК будується на підставі затвердженої повноважними органами проектно-кошторисної документації», – коротко і без зайвих пояснень відповідають на питання безпеки для пасажирів у Оболонському ШЕУ.

До кого не звертайся – чи до метрополітену, чи до шляхбуду, чи до дорожників –відповідь єдина: видавав дозволи, той, хто при владі, ближче до Хрещатика.

«Розроблена проектна документація для будівництва підлягає погодженню в місцевих органах містобудування та архітектури та органах місцевого самоврядування», –  каже головний інженер «Київавтодору» Харченко.

От коло і замкнулося. Бо ще у жовтні 2018 року узгоджувати проектні рішення Департамент містобудування та архітектури КМДА вимагав у забудовника з КП «Київський метрополітен» (наказ від 15.06.2018 року №498). У 2019 році Столична прокуратура у рамках кримінального провадження з’ясовує, що будівництво велося без дозвільних документів. А у чернві 2020 року комісія Київради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин мала намір розірвати договір оренди ділянки біля метро. Проте справа застопорилася, і цього не зробили.

Посприяти припиненню небезпечної забудови вже навіть просили президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, а також голову парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочко від «Слуг народу». Відповідного листа кілька місяців тому надсилала ГО «Стоп корупції». Проте не допомогло. Роботи тільки прискорились. Притягнути до відповідальності вимагають і представників ДАБІ, які не можуть не мати повноважень на видачу відповідних дозволів на будівництво.

А ще зовсім недавно на цьому місці обіцяли зробити сквер. Навіть пропонували киянам приходити з ідеями проекту. Ось як виглядала ця територія після знесення МАФів у 2016 році.

А так, кажуть люди, може виглядати територія біля метро «Мінська» – там  базар побільше, тому якщо його знесуть, площі під гігант-будівлю достатньо.

Буде чи ні такий новобуд біля «Мінської»? – а це як пощастить. Гроші в наші дні мають велике значення…

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Верховна Рада повертається до роботи