Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

В “Борисполі” навантажувач врізався в літак: що з пасажирами?

30 Листопада 2021, Богдан

В “Борисполі” навантажувач врізався в літак: що з пасажирами?

В аеропорту “Бориспіль” у неділю, 28 листопада, навантажувач врізався в літак, який повинен був летіти до Єревана. Через це пасажирів пересадили на інше повітряне судно. 

За даними поліції, пасажири летіли до Єревана, проте через пошкодження літака, вони змушені були понад годину чекати в аеропорту. 

“Стрічковий навантажувач при під’їзді до переднього багажного відсіку повітряного судна пошкодив повітрозабірник правого двигуна. Це стало причиною затримки рейсу до Єревана на 1 годину 11 хвилин. Повітряне судно довелось замінити”, – повідомили в поліції. 

Про інцидент служба контролю безпеки польотів аеропорту “Бориспіль” поінформувала Державну авіаційну службу України. Представники компаній-учасників події встановлюють усі обставини інциденту.

В авіакомпанії SkyUp повідомили, що цей літак пофарбований у фірмові кольори футбольного клубу “Шахтар”, оскільки він використовується футболістами під час виїзних матчів. Проте повітряне судно здійснює і звичайні пасажирські перельоти, як це було і на момент інциденту. Через надзвичайну подію компанія замінила літак. 

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу