Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Депутат київоблради поскандалив в “Борисполі” через маску (ВІДЕО)

01 Грудня 2021, Богдан

Депутат київоблради поскандалив в “Борисполі” через маску (ВІДЕО)

В аеропорту “Бориспіль” депутат Київради Михайло Ковальчук не захотів вдягати маску під час реєстрації на посадку в літак і влаштував скандал.

Депутат стверджував, що маску не носив, не носить і носити не буде, свідчить відео, яке опублікував Telegram-канал “Типичный Киев”.

Депутату відмовили в реєстрації, оскільки правилами авіакомпанії, квитки якої він купив, передбачено, що пасажири мають дотримуватися маскового режиму. 

Ковальчук був незгоден з тим, що йому відмовили у реєстрації, стверджував, що порушено його права, прописані у Конституції, а також назвав співробітників аеропорту “неадекватами”.

“Так, представтесь, будь ласка. Тобто ви зараз свідомо порушуєте мої конституційні права, да?… Не носив, не ношу і носити не буду… Ви реально неадеквати всі. Ви прихильники повалення конституційного ладу в Україні…”, – сказав він.

Нагадаємо, у березні 2020 року розпочалася пандемія коронавірусу COVID-19, у тому ж місяці в Україні розпочався карантин. Під час карантину в Україні у громадських місцях необхідно бути в масці.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу