Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Протиаварійні роботи в костелі святого Миколая закінчать у січні

07 Грудня 2021, Cветлана

Протиаварійні роботи в костелі святого Миколая закінчать у січні

Протиаварійні роботи в костелі святого Миколая, що горів, у Києві виконають у грудні-січні. Національний будинок органної та камерної музики уклав договір із компанією “Укрспецреставрація”. Про це у понеділок повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Зрештою, можу повідомити, що протиаварійні роботи в костелі святого Миколая виконає ТОВ «Укрспецреставрація». Бюрократичні процедури, на жаль, змістили терміни початку робіт. Але тепер переговорна процедура позаду, тому Національний будинок органної та камерної музики уклав договір із підрядником”, – написав член Кабміну у Фейсбуці.

Серед робіт, які належить зробити, зміцнення віконних конструкцій, очищення та утилізація сажі, ремонти підлоги, системи опалення, освітлення та системи пожежогасіння, встановлення захисних сіток та демонтаж навісних аварійних елементів.

Оціночна вартість робіт – 19,5 мільйона гривень. Їх заплатять за рахунок грошей, які пожертвували представники великих українських компаній. За донорські кошти раніше зробили обстеження після пожежі та експертизу проектно-кошторисної документації.

До червня 2022 року костел мають передати у користування Римо-Католицькій парафії св. Миколая в Києві, підсумував Ткаченко.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу