Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

КМДА пожертвувала спорткомплексом заради будівництва висотки

07 Грудня 2021, Cветлана

КМДА пожертвувала спорткомплексом заради будівництва висотки

У Київській міськдержадміністрації схвалили проектування реконструкції цілісного майнового комплексу на бульварі Вернадського, 32 у Святошинському районі під комплекс житловий. Відповідний дозвіл від столичних чиновників отримало ТОВ “Наука-Комфорт”, яке пов’язують зі скандально відомим бізнесменом – “Диваючим по Києву” Денисом Комарницьким (на колажі зліва). По суті, багатоквартирні висотки з’являться на місці стадіону спорткомплексу “Наука-Спорт”, землю під яким (площа понад 3 га) Київрада безцеремонна, попри громадський резонанс, передала ТОВ “Наука-Комфорт” у квітні 2021 року.

Як стало відомо Департамент містобудування та архітектури КМДА наказом № 1637 затвердив для ТОВ “Наука-Комфорт” Містобудівельні умови та обмеження на проектування реконструкції цілісного майнового комплексу під житловий комплекс з об’єктами соціального та суспільного на бульв. Академіка Вернадського, 32 у Святошинському районі Києва. Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Нагадаю: 22 квітня 2021 року на пленарному засіданні Київради проти рішення про передачу землі на бульв. Вернадського, 32 ТОВ “Наука-Комфорт” відкрито виступили лише двоє депутатів – член фракції “Опозиційна платформа – За життя” (“ОПЗЖ”) Ігор Кириленко та представник фракції “Єдність” Ваган Товмасян. Останній навіть заявив про готовність власним коштом відремонтувати спорткомплекс, щоб не допустити будівництва чергового ЖК у Святошинському районі. Проте депутатський корпус у більшості колег “не почув”. До речі, цей проект рішення Київрада ухвалила лише з другої спроби. Перед цим його намагалися “протягнути” у березні 2021 року, але для прийняття не вистачило 8 голосів.

Передача частини землі спорткомплексу на бульв. Вернадського під житлову забудову викликало величезний резонанс. Низку публічних діячів пов’язують ТОВ “Наука-Комфорт” зі скандально відомим бізнесменом, депутатом Київради VI скликання від “Блоку Леоніда Черновецького” Денисом Комарницьким. Останнього неодноразово називали одним із тих, хто “дивиться” у столиці від голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу