Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

За місяць до кінця року Київрада внесла зміни до бюджету, віддавши на ремонти сотні тисяч

08 Грудня 2021, Cветлана

За місяць до кінця року Київрада внесла зміни до бюджету, віддавши на ремонти сотні тисяч

Київрада уточнила показники кошторисної вартості проєктів, термінів їх реалізації, фактично виконаних обсягів та вартості робіт відповідно до укладених договорів. 

Зокрема, збільшуються асигнування на капітальні видатки за рахунок субвенції на загальну суму 343 млн грн, а саме: 98,6 млн грн з державного бюджету буде спрямовано на фінансування капітальних вкладень та капітального ремонту, 215,9 млн грн з державного бюджету – на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.  На реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери буде направлено 28,5 млн грн.

Крім того, на 30 млн грн з бюджету міста Києва збільшуються асигнування на реконструкцію та модернізацію ліфтового господарства у житловому фонді столиці. За рахунок перерозподілу та додаткових коштів в сумі 238 млн грн планується придбання 136 квартир загальною площею понад 8 тис кв. м для черговиків квартирного обліку пільгових категорій, у тому числі для учасників АТО.

При цьому в Департаменті економіки та інвестицій зауважують про те, що загальний обсяг асигнувань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині 2021 року, в цілому зменшується та ці кошти спрямовуються до бюджету для закупівлі спецтехніки, медичного обладнання, регулювання цін на послуги перевезення пасажирським  транспортом, інші видатки тощо.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу