Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Спекуляції на онкології? Чиновницю КМДА підозрюють у хабарництві

09 Грудня 2021, Cветлана

Спекуляції на онкології? Чиновницю КМДА підозрюють у хабарництві

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Галина Зборомирська до 22 грудня 2021 року перебуватиме під особистим зобов’язанням перед правоохоронними органами. Вона підозрюється у службовій недбалості, через яку міський бюджет “втратив” понад 7,1 млн гривень при закупівлі у 2020 році препаратів для лікування людей з онкологічними захворюваннями. За даними слідства, це сталося через те, що ТОВ “Діатом”, поставляючи ці товари, завищило їхню вартість. Правоохоронці поки не уточнюють, в чиїх кишенях опинилась ця “переплата”, як і невідомо, чи причетна до цього злочину безпосередній керівник столичного міського охорони здоров’я Валентина Гінзбург (на колажі праворуч). Робота останньої, зазначимо, неодноразово викликала питання депутатів Київради.

Як стало відомо, до 22 грудня 2021 року заступник директора Департаменту охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації Галина Зборомирська перебуватиме під особистим зобов’язанням перед правоохоронними органами.

Відповідну ухвалу Подільський районний суд виніс 10 листопада 2021 року, але в Єдиному держреєстрі судових рішень цей документ було опубліковано лише 2 грудня. Згідно з зазначеним визначенням, Галина Зборомирська має прибувати до слідчого, прокурора та до судді “за першим викликом.

Читайте також:

На трасі Київ-Одеса загинули водій та троє пасажирів