Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Бюджет Києва-2022: чи вистачить на метро та мости та скільки «налітали» за 2021. ЕКСКЛЮЗИВ

14 Грудня 2021, Олеся

Бюджет Києва-2022: чи вистачить на метро та мости та скільки «налітали» за 2021. ЕКСКЛЮЗИВ

Київрада ухвалила бюджет Києва на 2022 рік та дала добро на реалізацію програми розвитку Києва відповідно до наявних грошей у міському кошику. З головного фінансового документу можна побачити і діючий стан речей у Києві, прибутки та витрати основних бюджетоутворюючих організацій – як ринки, підприємства-виробники, а також ті, що надають послуги та продають товари споживачам.

СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ КИЯНИ

Відповідно до рейтингів, які приблизно одночасно з голосуванням бюджету оприлюднили HR-компанії, нині в Києві можна заробити понад 60 тисяч грн, маючи добрий фах та знання англійської мови. Саме стільки пропонують роботодавці людям, які працюють в інформаційних технологіях та на управлінських посадах. В середньому, станом на грудень 2021 року, у столиці готові платити 32 тисячі грн на місяць. Для порівняння у Хмельницькому та Вінниці середній показник пропонованих зарплат складає 22 тисячі грн. Понад 25 тисяч грн – у страхуванні, в медіа, юристів, будівельній галузі.

Трохи скромніші доходи киян показують цифри у поясненнях до Держбюджету на 2022 рік, який буквально на днях ухвалили парламентарі. Відповідно до документу, у 2021 році середня номінальна заробітна плата українців складає 13,5 тисяч грн. (рівень мінімальної зарплати приблизився до 6 тисяч грн).

«Карантинні обмеження здійснили революцію, зміцнивши позиції віддаленої роботи та розширення різних її варіантів. По-перше, пандемія COVID-19 дала шанс віддаленій роботі довести свою ефективність, в тому числі, в очах роботодавців. По-друге, дистанційний менеджмент дозволив скоротити витрати на утримання офісів і відмовитися від бізнес-подорожей на користь онлайн-зустрічей», – звітують у Кабміні.

Та прогнозують, що в Україні найближчим часом буде формуватися «нова бізнес-модель, яка буде більш гнучкою».

«Буде поступово змінюватися підхід до роботи з персоналом – ключовим може стати не утримання людей в штаті, а створення під кожну потребу підприємств завдання, яке буде виконуватися завдяки залученню фахівців у певній сфері. Тобто, незабаром будуть поширюватися альтернативні форми найму та пожвавлення попиту на індивідуальні послуги на ринку праці. Водночас, велика кількість підприємств України, яким такий варіант роботи не підходить, змушені будуть максимально скорочувати витрати», – зазначають урядовці.  

Станом на кінець літа 2021 року, відповідно до пояснень до документу про бюджет Києва, середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій становила 19 705 грн, що на 20,4% більше ніж у січні – серпні 2020 року.

Надходження від громадян, що працюють у столиці є основним джерелом наповнення скарбниці. Зокрема, плани на 2022 рік такі:

  • податок на доходи фізичних осіб – 30,6 млрд грн;
  • єдиний податок – 9,0 млрд грн;
  • податок на майно – 7,2 млрд грн;
  • податок на прибуток підприємств – 5,8 млрд грн.

ВПЛИВ НА БЮДЖЕТ НАЙБІЛЬШИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ КИЄВА

Найбільше прибутків у 2021 році серед  комунальних підприємств Києва отримували КП «Київкомунсервіс» – понад 36 млн грн за півріччя та КП «Фармація» – близько 28 млн грн за півріччя. Заробило на користь столичного бюджету КП «Київреклама» – 2,7 млн грн за півріччя. Також дохідними були два комунальні ринки Бессарабський, Володимирський та КП «Міський магазин». Сумарно заробили 4,7 млн грн.

Однак ці цифри – крапля в морі порівняно з витратами КП «Київський метрополітен» на понад 1 млрд грн за півріччя та КП «Київтеплоенерго» на 1,6 млрд грн. У збитку і Житній ринок, який би мав бути навпаки прибутковим – він же навпаки – заборгував близько 1 млн грн за півріччя.

Дивна ситуація склалася з Міжнародним аеропортом «Київ» (Жуляни). За останній рік летовище вдвічі перевищило пасажиропотік у порівнянні з аеропортом «Бориспіль». Відповідно, показники мали б бути такими, щоб ними пишатися. Однак комунальний аеропорт за пів року потрапив в мінуси на понад 18 млн грн. Для порівняння – за аеропорт «Бориспіль» зараз змагаються жителі однойменного міста. Бо сподіваються, що якщо летовище перейде під місто Бориспіль, до бюджету попливуть грошові надходження. Чому в Жулянах не налітали як слід – питання до з’ясування.  

Больове бюджетне питання за підсумками 2021 року – і КП «Київтранаспарксервіс».  Його збиток становить 7,8 млн грн за півріччя. Методику фінансового планування підприємства заклали в бюджеті столиці на 2022 рік.

«Установити, що кошти за послуги з користування закріпленими за комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» майданчиками для платного паркування транспортних засобів, не пізніше наступного операційного дня після їх надходження від суб‘єктів господарювання та/або фізичних осіб розмежовуються в такій пропорції: 60 відсотків – перераховуються на рахунки з обліку доходів цільового фонду спеціального фонду бюджету міста Києва; 40 відсотків – перераховуються на рахунки/обліковуються на рахунках комунального підприємства «Київтранспарксервіс», – прописали в документі бюджету.

У звіті про надходження у 2021 році зазначається, що станом на жовтень бюджет міста отримав понад 19 млн грн транспортного податку від юридичних осіб та понад 20 млн грн – заплатили фізособи. Ставка становить 25 тис. грн на рік за кожен автомобіль.

«За інформацією органів Державної податкової служби міста Києва платниками транспортного податку станом 01 жовтня 2021 року є 1245 суб’єктів господарювання, з них 761 фізична особа та 484 юридичні особи, які самостійно декларують та сплачують податок. У 2022 році транспортний податок повинні сплачувати фізичні і юридичні особи, власники нових авто (до 5 років включно), середньоринкова вартість яких становить понад 2 437 500 грн (6 500 х 375)», –вказано у поясненні до Бюджету Києва на 2022 рік.

Під час голосування за бюджет депутати могли підвищити находження до за рахунок оренди. Вони проголосували про затвердження поправки про збільшення орендної ставки на земельні ділянки під житлову забудову з 3% до 12%. Але потім регламентна комісія повідомила, що голосування пройшло з порушенням регламенту, тож поправку щодо підвищення ставки скасували.

КУДИ ВКЛАДУТЬ ГРОШІ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

За галузями «транспорт», «ЖКГ», «медицина» та «соцзахист» видатки на 2022 рік фактично співставні з 2021 роком. На транспорт та дорожнє господарство в кошторисі Києва запланували 12,9 млрд грн або 19,5% бюджету міста. На охорону здоров’я – 5,9 млрд грн, соціальний захист – 5,4 млрд грн, ЖКГ – 5,7 млрд грн, культуру і мистецтво – понад 1,5 млрд грн, фізичну культуру і спорт – понад 1,4 млрд грн.

«Наступний рік буде непростим. Нам потрібно буде продовжувати боротьбу з коронавірусом, а також втілювати заплановані зміни, які зроблять нашу столицю справжнім європейським містом. Ми продовжимо в Києві ремонт доріг, оновлення інфраструктури, будівництво і реконструкцію дитсадків та шкіл, лікарень, облаштування київських парків і скверів», – сказав міський голова Києва Віталій Кличко.

Мости та дороги

Однією з найбільш витратних статей столичного бюджету на 2022 рік є продовження будівництва Подільсько-Воскресенського переходу, який має у майбутньому з’єднати правий та лівий береги столиці. Об’єкт, який обіцяли здати до початку 2022 року, схоже, ще будуватиметься. Про нього зазначили, що на сьогодні план будівництва – до 2024 року. Та заклали в міську скарбницю 390 млн грн. Ще 548 млн грн на нього підкинуть з бюджету державного. Про проблему деталі в публікації За що «пішли» заступника Кличка – Густєлєва?

Повідомляється в документі і про нові плани стосовно будівництва метро на Виноградар. По цьому об’єкту роботи мають, відповідно до нових планів, завершитися через 5 років – до 2027 року. Передбачили і 50 млн грн на Подільсько-Вигурівську гілку метро на Троєщину. Загальна вартість останнього проекту оцінюють у 15,3 млн грн.  також у бюджеті на 2022 рік закладено 1,1 млрд грн на розвиток метрополітену. Про це читайте більше за посиланням Коли поїдуть перші вагони метро на Троєщину?

Передбачено 176 млн грн зі столичного бюджету і на реконструкцію транспортної розв’язки на перетині вулиці Гетьмана та проспекту Перемоги. На ці цілі також закладено у державному бюджеті 117 млн грн.

Толокою будуватимуть дорогу в бік Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) – 5 млн грн піде з міського та 177 млн грн з державного бюджетів.  

Коштом державної субвенції заплановано будівництво Великої окружної дороги – на це передбачено 214 млн грн. Також заплановано будівництво кільцевої дороги в бік Оболонського проспекту – піде 26 млн грн з місцевого та 88 млн грн з державного бюджету.

За рахунок цільових фондів планують будівництво підземних та наземних паркінгів у центрі Києва на 50 млн грн.

Медустанови

Біля метро «Лівобережна» у 2022 році запланували реконструкцію Київської міської клінічної лікарні №3 з розміщенням там Лікарні швидкої допомоги. На це передбачено в бюджеті столиці 54 млн грн.

Планують у 2020 році добудувати ще один корпус до Київської міської клінічної лікарні №11 в Дніпровському районі та розмістити у нових площах Центр нейрореабілітації учасників АТО. На це заклали 30 млн грн.

На перехресті вул. Милославської та Закревського на Троєщині заплановано будівництво багатопрофільної лікарні. На це передбачено 12 млн грн.

Захист тварин

У Дарницькому районі будуватимуть центр захисту тварин – на це заклали 27 млн грн., а у Деснянському – міське кладовище для тварин, бюджет – 3,8 млн грн.

В ході програми «Контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020-2022 рр» передбачено 48 мільйонів на екодії та будівництво притулків.

Транспортні пільги

З бюджету міста планують компенсацію на суму 5 млн грн проїзду пільговиків залізничним транспортом в рамках програми «Турбота. Назустріч киянам на 2022-2024 рр». В ході цієї ж програми планують компенсації на рівні 1,1 млрд грн за проїзд пільговиків електротранспортом та 325 млн грн – за проїзд пільговиків автотранспортом. Порівнюючи суми, які різняться в сотні разів, можна побачити, що Київ не має наміру надто витрачатися на компенсації залізничникам.

Освіта

Витрати, передбачені на освіту безпрецедентними назвав директор Департаменту фінансів Володимир Репік. На освітню послугу, яку отримуватиме, для прикладу, один учень молодших класів, закладено 4548 грн на місяць – такий базовий норматив.

«Безпрецедентну цифру закладаємо на наступний рік на розвиток освіти у столиці – 26,4 млрд грн, це понад 39% видатків всього бюджету», – повідомив Репік.

На Позняках, Осокорках і Троєщині збираються побудувати три школи, а ще – реконструювати на вулиці Путивльській, 35, на Маршала Рокоссовського, 5 та на Великій Китаївській, 85-В.

Одночасно з Бюджетом на 2022 рік Київрада затвердила програму економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині 2022 року. На будівництво, реконструкції та капітальні ремонти об’єктів міської інфраструктури передбачено 13,15 млрд грн. А ще – розглянула земельні питання. Про них детально читайте в публікації Земельні питання на сесії Київради: де чекати нових забудовників. СПЕЦТЕМА.

Підготувала Оксана Тупальська

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу