Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

“Пом’якшене” звільнення – Гогілашвілі відставили за власним бажанням

13 Грудня 2021, Cветлана

“Пом’якшене” звільнення – Гогілашвілі відставили за власним бажанням

Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

“Кабмін звільнив Гогілашвілі”, – сказало агентству “Інтерфакс-Україна” джерело в уряді.

Згідно з розпорядженням Кабміну №1639 від 13 грудня, яке було оприлюднено на сайті уряду пізніше, Гогілашвілі звільнений за власним бажанням.

Як повідомлялося, в суботу на YouTube- каналі “Остання крапля” з’явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в’їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями, оскільки його машину зупинили.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю заступника глави МВС Гогілашвілі та усунення його від посади на цей період.

Сам Гогілашвілі вибачився “за свою зайву емоційність” і пообіцяв сприяти проведенню розслідування інциденту на блокпості в зоні ООС.

Президент України Володимир Зеленський у Telegram написав, що вважає, що на інцидент за участю заступником міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути тільки одна реакція – звільнення.

На сайті МВС зазначено, що Гогілашвілі народився в 1973 році в Грузії. У 2019 році закінчив Львівський університет бізнесу і права за фахом “Облік і оподаткування”, в 2020 році закінчив цей самий університет за фахом “Право”. У 2019-2019 рр. працював соціальним працівником міжнародної громадської організації “Центр здорової молоді” (м. Київ).

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу