Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Київ витратив на новорічне святкування менше, ніж Одеса та Запоріжжя

03 Січня 2022, Cветлана

Київ витратив на новорічне святкування менше, ніж Одеса та Запоріжжя

У Києві на святкування новорічних свят із міського бюджету було виділено 5,25 млн. грн. Гроші передбачили на три новорічні проекти – “Як йшов Миколай” на території парку імені Т. Шевченка, “Різдво на Подолі”, “Новий рік-2022” на Софіївській площі та Маріїнському парку.

А ось придбання головної новорічної ялинки, іграшок, гірлянд узяв на себе організатор проекту “Новий рік-2022” власним коштом та завдяки спонсорським внескам. Раніше президент Folk Ukraine Ігор Добруцький зазначав, що ялинка та декорації на Софійській площі коштують 25-27 млн ​​грн.

В Одесі на святкування витратить 12,7 млн ​​гривень. Близько половини цих коштів записали на купівлю 75 тис. подарунків для дітей на суму 5,6 млн. грн. На ремонт світлових конструкцій та декоративного освітлення було виділено майже три млн, на світлові ілюмінації – 2,6 млн грн. Традиційно головну ялинку міста відкрили 19 грудня у День святого Миколая на Думській площі.

У Запоріжжі, де порівняно з минулим роком витрати зросли у 17 разів, 10,5 млн. грн. передбачили на організацію новорічних локацій, монтаж декорацій, гірлянд та ілюмінацій. Локації розташували на площі та проспекті Маяковського, на Козачому колі на острові Хортиця, на каскаді фонтанів Райдуга, на бульварі Шевченка, на площі Фестивальній. Головну ялинку традиційно встановили на площі Маяковського, відкрили новорічне містечко на каскаді фонтанів «Райдуга».

Читайте також:

Верховна Рада повертається до роботи