Temperature icon

+3 вітряно

Затори: 1

dollar

27.29

euro

31.00

btc

$56 444

Новини

Де в Києві краще не дихати: місця із найбруднішим повітрям

21 Січня 2021, Виктория Квитка

Де в Києві краще не дихати: місця із найбруднішим повітрям

Експерти назвали місця в столиці, де в найбрудніше повітря. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського з посиланням на дані спостережень на стаціонарних постах.

У період з 1січня по 21 січня 2021 року в повітрі Києва зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Про це заявляла світова організація IQair. Вона збирає інформацію про якість повітря у всьому світі. Київ у цій статистиці час від часу займає лідируючі позиції. Те саме помітили і експерти української геофізичної обсерваторії.

Дослідники виявили перевищення кількості пилу в півтора рази на Бессарабській площі.
В 3 рази перевищує норму вміст діоксиду сірки в повітрі на площі Перемоги, Деміївській, на вулиці Інженера Бородіна та на бульварі Вацлава Гавела.

В 5 разів перевищує норму вміст азоту на тому ж бульварі Вацлава Гавела та на проспекті Перемоги. Можливо це повязано з тим, що на бульварі Вацлава Гавела розташований авторемонтний завод.

Проте на проспекті Науки перевищень допустимих норм не виявлено.

Так само перевищення норми кількості діоксиду азоту в 5 разів було виявлено на Бессарабській площі на площі Перемоги, на вулиці Каунаській та на вулиці Інженера Бородіна.

Формальдегіду у 3 рази більше на Деміївській, на вулиці Олександра Довженка та на Оболонському проспекті.

Загалом, у порівнянні з попереднім тижнем, рівень забруднення повітря майже не змінився, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Києві найбрудніше повітря у світі. Перевищення норми — у 6 разів. Про це свідчать дані ресурсу IQAir та української Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Читайте також:

Оприлюднено рейтинг найвпливовіших політиків 2021 року