Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

“Слуга народу” готує “чистку” серед місцевих депутатів

28 Грудня 2021, Cветлана

“Слуга народу” готує “чистку” серед місцевих депутатів

Партія «Слуга народу» готує списки місцевих депутатів, яких почнуть відкликати за процедурою імперативного мандату в лютому 2022 року, повідомила глава партії Олена Шуляк в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

На даний момент обласні осередки готують списки депутатів, рішення щодо яких прийматиме Нацрада громад – один із керівних органів партії.

Підготувати списки мають до кінця цього року, аби вже у січні-лютому ухвалювати щодо них рішення.

«Думаю, вже на початку лютого будуть відповідні рішення, бо вони ухвалюватимуться обласними організаціями та затверджуватимуться на рівні керівництва партії. Є певна юридична процедура, але для повного розуміння ситуації на місцях обласні організації й отримали завдання підготувати перелік осіб, які стануть кандидатами на виліт», – пояснила вона.

На фоні дискусій про можливість дострокових парламентських виборів Давид Арахамія в одному з інтерв’ю оголосив про можливість повернення до пропорційно-мажоритарної виборчої системи. Це викликало емоційну критику та заяви у стилі «все пропало, демократія в небезпеці». За якою системою мають відбутися наступні парламентські вибори і що може піти не так, читайте у статті Ігоря Попова «Відкриті списки під загрозою».

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу