Temperature icon

-6, хмарно

Затори: 1

dollar

28,20

euro

31,80

btc

$33 979,70

Новини

Біловол: київська влада маніпулює щодо термінів відкриття метро на Виноградарі

29 Грудня 2021, Cветлана

Біловол: київська влада маніпулює щодо термінів відкриття метро на Виноградарі

Київська влада продовжує маніпулювати, вкотре зриваючи терміни відкриття нових станцій метро на Виноградар.

Про це повідомляє політичний оглядач Олексій Біловол.

“Влада Києва не втомлюється брехати про терміни відкриття станцій метро на Виноградар. Причому робить вона це системно і послідовно. 1 лютого 2017 року вони повідомили, що вже наприкінці року почнеться будівництво метро на Виноградар і протягом трьох років планується ввести в експлуатацію дві нових станції метрополітену – Проспект Правди та Мостицька. 11 квітня 2018 року нам розповіли, що цього року вже точно почнеться будівництво двох станцій метро на Виноградарі, але вже 11 липня 2019 року в КМДА назвали нові терміни, мовляв, дві нові станції планують відкрити в 2021 році”, – зазначив експерт.

Він нагадав, що вже навесні 2021 року київська влада визнала, що до кінця року встигне відкрити лише одну станцію метро. У результаті не було відкрито жодної.

“Влада столиці, мабуть, забуває, як сама видавала розпорядження про перерозподіл бюджетних коштів, які були закладені на метро на Виноградар. Внаслідок чого лише у 2021 році з цього проекту зняли величезні суми на користь Подільсько-Воскресенського мосту. Який, звичайно, також не встигли відкрити, адже генпідрядником там виступає ТОВ “Еко Буд Трейд” скандального Дениса Комарницького, яке саме нічого не будує, а лише перерозподіляє гроші (в основному, зважаючи на все, між самим Комарницьким та представниками КМДА)”, – підкреслив аналітик.

За його словами, показовим у цій ситуації є той факт, що відповідальний за будівництво (а точніше – за те, що нічого не будується) директор КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський не звільнений.

Як повідомлялось, генплан Києва передбачає будівництво 11 багаторівневих транспортних розв’язок у місті до 2040 року. Це, на думку міських чиновників, дозволить проїхати з одного кінця ста до іншого ледь не за одну годину.     

Читайте також:

На трасі Київ-Одеса загинули водій та троє пасажирів