Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

У Києві затримали п’яного замміністра: його терміново звільнили

21 Січень 2021, Виктория Квитка

У Києві затримали п’яного замміністра: його терміново звільнили

Сьогодні Кабмін зібрався на позачергове засідання, щоб під звільнити заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого. Про це йдеться на порталі BBC news Україна.

На думку Дениса Шмигаля поведінка, яку дозволив собі заступник міністра є неприпустимою.

” Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно розглянули питання звільнення заступника міністра. Посада в Кабінеті Міністрів України – це не привілей, це перш за все відповідальність перед людьми та країною”, -заявив прем’єр міністр.

А ось і скандальне відео, на якому видно, що Віталій Немилостивий кермував автомобілем у нетверезому стані. Повне відео інциденту оприлюднив сайт “Обозреватель”.

Віталій Немилостивий виїхав на дорогу із одностороннім рухом. Це помітили поліціянти і зупинили порушника. Після розмови із поліцейськими було виявлено, що водій перебуває у стані алкогольного сп’яніння.Інспектори запропонували водієві пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, але він відмовився.

Фото “Обозреватель”

Після суперечок і намагань чоловіка залишити місце інциденту він “почав погрожувати посадою, штовхати патрульних та шарпати за формений одяг. На що патрульні, згідно зі ст. 45 ЗУ “Про Національну поліцію”, застосували до громадянина кайданки”, йдеться на порталі BBC news Україна.

На водія склали протокол за керування авто в стані сп’яніння та постанову за порушення правил дорожнього руху, а сьогодні ще й звільнили з посади.

Читайте також:

У неділю на Контрактовій площі відбудеться Kyiv Klezmer Festival 2021