Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Легендарний мільярдер вклав половину грошей у біткоїн

12 Січня 2022, Cветлана

Легендарний мільярдер вклав половину грошей у біткоїн

Легендарний інвестор Білл Міллер, який 15 років успішно керував фінансовою компанією Legg Mason Inc, вклав свій капітал у біткоїн та пов’язані з криптовалютою великі компанії MicroStrategy та Stronghold Digital Mining. Мільярдер пояснює свій оптимізм щодо криптоактивів популяризацією біткоїну та потоком венчурного капіталу в галузь.

Про це він заявив в інтерв’ю для WealthTrack. Тепер Міллер вважає себе не спостерігачем, а справжнім “біткоїн-биком” – тобто трейдером, який заробляє на зростанні крипторинку.

Інвестор стверджує, що вперше він вклав гроші в біткоїн ще у 2014 році, купивши трохи монет, коли курс BTC сягав $200. Відтоді він довго не купував першу криптовалюту, але відновив інвестування в біткоїн у 2021 році, коли після квітневого рекорду його курс опустився до $30 тис.

Інвестор назвав першу криптовалюту “страховкою від фінансової катастрофи” та унікальною економічною одиницею, перевагою якої є її емісія, обмежена лише 21 млн монет. Також він нагадав, що BTC випереджає золото за темпами зростання.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу