Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

Глава Guido Buehler передбачив ріст біткоїну до $75 тисяч

13 Січня 2022, Cветлана

Глава Guido Buehler передбачив ріст біткоїну до $75 тисяч

Глава швейцарського криптовалютного банку SEBA Гвідо Бюйлер (Guido Buehler) заявив на конференції Crypto Finance, що цього року вартість біткоїну може майже подвоїтися і досягти позначки $75 000, оскільки цифрові активи приваблюють все більше інституційних інвесторів: банків, страхових.

Зниження вартості біткоїну наступило через дестабілізацією фінансового ринку Америки: з початком 2022 року різко зросла дохідність 10-річних казначейських облігацій США, і інвестори переключилися на менш ризиковані активи. Однак, на відміну від багатьох акцій, біткоїн зберігає високу ліквідність, що дозволяє йому витримувати тиск з боку трейдерів без будь-яких незворотних процесів.

Бюйлер вважає, що ці ж інституційні інвестори в кінцевому підсумку допоможуть біткоіну ​​вирости в ціні протягом 2022 року. З ним погоджуються й інші експерти. Глава компанії Ledger, що спеціалізується на апаратних криптогаманцях, Паскаль Готьє (Pascal Gauthier) вважає, що такі інвестори все більше довіряють криптовалютам. А каліфорнійський фахівець із венчурного капіталу Біл Тай (Bill Tai) взагалі вважає, що те, що зараз відбувається з біткоіном, є лише черговою хвилею його природних коливань: «Я не знаю, коли він знову зросте, але він знову зросте». І додав, що зараз найбільша у світі криптовалюта якраз перебуває у процесі визнання інституційними інвесторами.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу