Temperature icon

-2, сніг

Затори: 1

dollar

28,15

euro

31,75

btc

$39 140,80

Новини

За 5 останніх днів інспектори з благоустрою внесли більше 2 000 приписів

15 Січня 2022, Cветлана

За 5 останніх днів інспектори з благоустрою внесли більше 2 000 приписів

Інспектори благоустрою цього тижня посилено чергують на вулицях Києва. За 5 сніжних днів столичні інспектори благоустрою внесли понад 2 000 приписів та склали майже 300 адміністративних протоколів за неякісне снігоприбирання. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Сьогодні маємо відлигу, інспекція цілеспрямовано відпрацьовує розчищення накрижень та бурульок, особливо на будинках більш старої забудови. Нагадаю, що саме власники несуть особисту відповідальність за прибирання снігу із балансової території, криги з дахів. Інспекція міського благоустрою це ретельно контролює: вносить приписи – таких понад 2 тисячі, складає протоколи – їх більше трьох сотень з початку тижня», – прокоментував Олексій Кулеба.

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень нагадав, що за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за ігнорування Правил благоустрою в частині прибирання снігу, на фізичних осіб сягає 340-1360 грн, на юридичних – 850-1700 грн.

Він закликав балансоутримувачів усіх форм власності допомагати місту та чітко дотримуватись вимог Правил благоустрою. Адже столиця має бути стовідсотково безпечною, як для водіїв, так і для пішоходів.

Читайте також:

Влада Києва закликала перевести співробітників на віддалену роботу