Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

Київ планує закупити вакцину від коронавірусу

22 Січень 2021, Виктория Квитка

Київ планує закупити вакцину від коронавірусу

Про це сьогодні заявив Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

За його словами, столична влада веде переговори з кількома американськими та європейськими компаніями-виробниками вакцини від коронавірусу.

“Я використовую всі свої іноземні контакти та зв’язки, для того, щоб забезпечити киян вакциною”

Йдеться про те, щоб закупити для Києва 1 мільйон доз препарату для вакцинації 500 тисяч киян.

Столиця готова закупити вакцину за кошти міського бюджету. Адже поки в Україну жодна з вакцин не надійшла.

А Київ – багатомільйонне місто, і вірус тут розповсюджується найбільшими темпами. Ми повинні упередити поширення хвороби. Захистити, насамперед, найуразливіші категорії населення. Лікарів, які рятують сьогодні хворих, літніх людей, працівників соціальних служб, працівників сфери освіти, фахівців комунальних підприємств критичної інфраструктури – транспортників, спеціалістів сфери ЖКГ.

За словами мера, у міської влади є попередні домовленості з деякими виробникам. Також в столиці готова інфраструктура для проведення вакцинації: є обладнання для зберігання вакцини, кабінети щеплень, а фахівцям централізовано проведуть відповідні навчання.

Місто закупатиме вакцину напряму, у виробників. Вакцина, яку придбає столиця, буде застосовуватися виключно безкоштовно і для визначених категорій людей.

“Як тільки ми підпишемо контракт, я одразу поінформую про це киян, громадськість.А сьогодні я подаю на розгляд депутатів проект рішення про внесення змін до програми «Здоров’я киян» на 2021 рік, яке дозволить за рахунок міського бюджету закупити вакцину та вакцинувати зазначені категорії киян”, – повідомив Віталій Кличко

Читайте також:

Поліцейські викрили збувача вогнепальної зброї