Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

У «Борисполі» затримали партію турецьких підробок відомих брендів

25 Січень 2021, Виктория Квитка

У «Борисполі» затримали  партію турецьких підробок відомих брендів

Київські митники в «Борисполі» затримали 205 кг турецьких «оригіналів» «Louis Vuitton», «Tommy Hilfiger» та «Moncler». Про це повідомляє офіційний сайт Київської митниці.

Неймовірну кількість одягу київські митники виявили при скануванні багажу пасажирів зі стамбульського рейсу, звернувши увагу що всі 9 валіз належать одному громадянину.

В зоні митного контролю аеропорту “Бориспіль» на «зеленому коридорі» київськими митниками зупинено громадянина Азербайджану з дев’ятьма валізами одягу загальною вагою 205 кг, які він намагався ввезти в Україну без оподаткування.

фото зі сторінки Facebook Київська митниця

Даний авіапасажир, який має дозвіл на проживання в Україні, прилетів зі Стамбулу в аеропорт «Бориспіль» і мав трансфером відлітати далі в Одесу. Після повернення з-за кордону для проходження митного контролю чоловік обрав спрощену систему «зелений коридор». Цим вибором чоловік гарантував відсутність у нього товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 1000 євро. Саме на цю суму українським законодавством дозволено ввозити товари (крім підакцизних) без письмового декларування та сплати передбачених законодавством митних платежів. Письмової декларації іноземець не заповнював, за консультацією перед початком митного контролю не звертався.

В результаті правопорушення на громадянина Азербайджану складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження «зеленого коридору»). Сумки з логотипами «Louis Vuitton», «Tommy Hilfiger», «Moncler», «Fendi», «Prada», «Calvin Klein» тощо вилучено до винесення судом рішення у справі.

Читайте також:

Поліцейські викрили збувача вогнепальної зброї