Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Субсидія – де та як оформити?

25 Січень 2021, Марія

Субсидія – де та як оформити?

Станом на січень 2021 року пільги на комунальні послуги отримують понад 30% жителів Києва та області. Аби ці люди мали змогу економити сімейний бюджет, влада щомісячно виділяє 252 мільйони гривень.

Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Очільник КОДА Василь Володін розповів, як саме мають діяти мешканці Київщини, що хочуть подати документи на отримання субсидії, та де вони можуть це зробити.

  • Варіант перший – звернутися до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади або посадових осіб центру надання адміністративних послуг. Упродовж трьох робочих днів з дати надходження вони передають документи відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення для подальшого розгляду.
  • Інший спосіб – звернутися до Міністерства соціальної політики України. Подати документи можна дистанційно. Для цього необхідно скористатися сервісом «Електронні послуги», де слід зареєструватися або увійти за допомогою електронної пошти. Після заповнення форми на сайті можна отримати PDF-версію документа, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і віднести в орган соціального захисту.

Також чиновник зауважив, що коло осіб, які мають право претендувати на отримання субсидії нещодавно розширилося. Зокрема користуватись перевагами соціальної підтримки тепер можуть сім’ї, які використовують електричну енергію для опалення або отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку з запровадженням карантину.

Читайте також:

Нова система платних паркувань у Києві: як заплатити дешевше