Temperature icon

+21, ясно

Затори: 1

dollar

27,19

euro

32,03

btc

$32 401,80

Новини

Майже 90% київських підприємців дотримувались локдауну-Рубан

25 Січень 2021, Алина

Майже 90% київських підприємців дотримувались локдауну-Рубан

Про це начальник головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан заявив в ефірі на Громадському радіо. Лише 10% підприємств не дотримувалися правил і були покарані.

«Що стосується роботи бізнесу – то можна пишатись київським бізнесом, які майже на 90% дотримувались усіх правил. Ті 10 %, які працювали підпільно, на них накладали штрафні санкції, призупиняли їх діяльність. Ресторан «Велюр» працював на виніс», – запевнив Рубан.

Також він додав, що майже три тижні спостерігали спад активності населення.

«Результат ми бачимо сьогодні розвантажені шпиталі по коронавірусу, майже на 30% завантажені по всій державі.Ці заходи повністю прогнозовані, ми очікували такий результат. На жаль, ми очікуємо за тиждень незначне зростання захворюваності», – підкреслив Рубан.

Проте не всі дотримувалися локдауну. Були і такі, які порушували правила і відкривали ресторани, спорт-зали, розважальні центри.

Як повідомляє Національна поліція України за час локдауну правоохоронці склали 68 035 адміністративних протоколів. З них 16 105 – на працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 8531 – водія транспортного засобу, 7023 – керівників торговельних закладів та установ харчування, 2015 – керівників підприємств, установ та організацій. 

До суду направили 66 642 адміністративні протоколи.

Також поліцейські винесли 69 696 постанов через недотримання маскового режиму.

Нагадаємо, що в Україні з 8 по 24 січня діяли посилені карантинні обмеження, запроваджені з метою запобігання поширенню хвороби COVID-19.

Читайте також:

Маршрути тролейбусів змінять через ремонт проспекту Степана Бандери