Temperature icon

+9, невеликий дощ

Затори: 1

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 173 355,32

Новини

Київ – у першій десятці світових столиць із найгіршим повітрям. Що робити? ЕКСКЛЮЗИВ kiev24.com

04 Лютий 2021, Виктория Квитка

Київ – у першій десятці світових столиць із найгіршим повітрям. Що робити?  ЕКСКЛЮЗИВ kiev24.com

Щодня у Києві фіксують перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Про це заявляла світова організація IQAIR, яка публікує дані про якість повітря у всьому світі. Ту саму проблему помітили і експерти Центральної геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського. Проблему якості повітря обговорюють. Проте, зараз не до кінця зрозуміло, які потрібно зробити кроки, щоб покращити ситуацію. Ми вирішили розібратися у цій проблемі і зібрати усі можливі думки.

Ситуація по районах Києва

Дослідники виявили перевищення пилу в півтора рази на Бессарабській площі. Формальдегіду у 3 рази більше на Деміївській, на вулиці Олександра Довженка та на Оболонському проспекті. І це у той час як у більшості європейських міст в часи карантинних обмежень стає чистишім, у Києві, навпаки, рівень забрудненості повітря не падає.

Найбільшими  забруднювачами повітря в Києві є транспорт. Проблема в тому, що якщо викиди з заводів ще контролюються з боку Держекоінспекції, то викиди від автотранспорту не регулює ніхто. 

Ще у  листопаді 2020 року міністр захисту довкілля і природних ресурсів України Роман Абрамовський розповів, що дві головні причини забруднення повітря в місті — промисловість і транспорт.

Роман Абрамовський

«Є два види джерел викидів забруднювальних речовин у повітря. Це стаціонарні джерела — промисловість, так звані труби. І пересувні джерела — всі види транспорту. Чому в Києві поганий стан атмосферного повітря? Тому що в ньому багато транспорту, а ще транспорт стоїть у заторах. Дорожній рух далекий від „розумного“», — пояснив Абрамовський.

Інфраструктура Києва розрахована на 2,5 разів меншу кількість автомобілів, ніж зараз. На думку Ярослава Пилипчука, експерта з транспортної інфраструктури, щоб зберегти чисте повітря в столиці і зменшити викиди треба заохотити городян користуватися громадським транспортом, а не власним авто. В іншому разі, каже експерт, екологічна ситуація буде лише погіршуватися.

Ми поставили питання міському голові Києва Віталію Кличко стосовно якості повітря в столиці.

Віталій Кличко відповів, що першочерговим завданням міської влади є покращення екології. Проте не завжди це можливо зробити швидко. Міська влада активно впроваджує політику озеленення столиці, щоб зменшити негативний вплив на довкілля.

“Ми намагаємося зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Наприклад, за минулий рік ми висадили 40 тисяч кущів і дерев”- наголосив мер.

Віталій Кличко, київський міський голова

За словами Віталія Кличка, забрудненість повітря – це проблема №1 для Києва. І її не вирішували десятки років. Окрім того, що місто стрімко розвивається і росте, в ньому чимало підприємств, які не відповідають сучасним стандартам.

“Наприклад – сміттєспалювальний завод «Енергія», що переробляє 25% столичного сміття. Належної реконструкції та оновлення на ньому не здійснювали десятки років. Кілька років тому міська влада взялася за вирішення цієї проблеми. Минулого року ми завершили капремонт усіх чотирьох електрофільтрів. Це дозволило значно зменшити рівень викидів у повітря”, – розповів міський голова.

Також, за словами мера, минулого року міська влада розпочала будівництво спеціальної системи для очищення повітря. Суть її полягала в тому, що очищення атмосферного повітря від диму має відбуватися за допомогою спеціальних хімічних речовин. Міська влада планує встановлення спеціальної системи хімочистки і на заводах. Такий крок дасть можливість зменшити шкідливі викиди в повітря в рази.

Також Віталій Кличко наголосив, що в Києві вже встановили перші стаціонарні пости моніторингу повітря, що дозволяє вивчати та реагувати на ситуацію зі шкідливими викидами. За словами мера, на Дарницькій ТЕЦ, яка працює на вугіллі, вже завершили будівництво другого електрофільтру. Завдяки цьому вже суттєво знизили рівень шкідливих викидів. А в планах – будівництво фільтрів на інші котли та застосування більш екологічних і сучасних технологій роботи електростанції.

“Це – тільки частина великих екологічних проектів, які ми впроваджуємо. Ну, і продовжуємо робити Київ більш зеленим – створюючи нові парки та сквери, зони відпочинку”, – наголосив Віталій Кличко.

Ми спробували дослідити справжню картину якості повітря в Києві. І звернулися із запитанням проблеми якості повітря в Києві до Центральної геофізичної обсерваторії імені Срезнєвського. Саме ця лабораторія проводить перевірку якості повітря, починаючи з 1960 року.

Ми поспілкувалися із начальником відділу інформації Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, Колісник Іриною.

Ірина Колісник, начальник відділу інформації Центральної геофізичної обсерваторії ім. Б. Срезневського

“У 2020 році загальний рівень забруднення повітря оцінювався як високий. Загалом найбруднішим місяцем у 2020 році виявився квітень та січень. У цей період спостерігались найвищі середньомісячні концентрації діоксиду азоту, оксиду азоту,формальдегіду та завислих речовин”, – розповіла Ірина Колісник.

Підвищенню забруднення повітря сприяли метеорологічні умови: слабкий вітер, мала кількість опадів, а також збільшення кількості приватних автомобілів через карантинні обмеження. Згідно з показниками лабораторії, найбруднішими протягом року були райони Деміївської площі, вулиці Каунаської, Семена Скляренка, Бессарабської площі, проспекту Перемоги (район метро Святошин) та Оболонського, вулиці Олександра Довженка (район метро Шулявка), площі Перемоги, бульвару Лесі Українки, вулиці Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела).

Проте, як свідчать показники є місця у Києві з низьким рівнем забруднення. Це район проспекту Науки, 37 – зелена зона міста.

Також Ірина Колісник зауважила, що Київ зазвичай займає 6-8 місце у списку 15 найбільш забруднених столиць світу.
Щоденні автомобільні затори, скорочення площ зелених насаджень, заміна скверів на висотні будинки
ніяк не сприяють поліпшенню стану атмосфери, зменшуючи її спроможність до
самоочищення, наголошує фахівець геофізичної обсерваторії.

Іноді дані лабораторії імені Б. Срезнєвського відрізняються від даних IQAIR. Яка інформація є більш точною: українських чи європейських лабораторій

Що стосується оцінки забруднення повітря в Києві, за даними інтернет-порталу
IQAir Visual, то нам невідомо, якими датчиками вимірюються показники забруднення.
Відомо, що заміри забруднення повітря проводяться тільки за вмістом дрібнодисперсного
пилу – частинок РМ2,5 та РМ10. На нашій мережі моніторингу гідрометслужби за якістю
атмосферного повітря спостереження за цими забруднювальними домішками не
проводяться через відсутність відповідного обладнання.

Тому зробити висновки стосовно даних по IQAir Visual неможливо. Як правило, високі рівні забруднення по IQAir Visual спостерігаються у періоди туманів, високої вологості повітря і, можливо, датчики фіксують не тільки концентрації дрібнодисперсного пилу. Також слід зазначити, що забруднення повітря має велику інерційність. За даними українських станцій спостереження, протягом тижня чи доби не спостерігаються різкі перепади значень рівнів забруднення. На відміну від даних обсерваторії, дані «забруднення» по
Інтернет-порталу IQAir Visual характеризуються значними стрибками кожного дня. Тобто такі дані є сумнівними.

Як вирішити проблему якості повітря у Києві ми запитали у Марії Ратушної, представниці громадської організації “Екодія”

Марія Ратушна, представниця ГО “Екодія”

Що на вашу думку потрібно зробити КМДА, щоб якість повітря в столиці
покращилося?

Покращення якості в місті Києві має 2 складові:

  • Надійний та зручний громадський транспорт.
  • Розвиток велотранспорту та мікромобільності (використання моноколес,
    самокатів, гіроскутерів і тд.)

Ці два кроки дозволять зменшити кількість використання авто в місті та відповідно викиди від них. Київській владі необхідно затвердити 2 важливих документи: “Програму моніторингу
якості повітря”, щоб знати, яким повітрям дихають містяни та “План поліпшення якості
повітря”. Громадськості слід активно долучатись до їх розроблення, надавати свої пропозиції та слідкувати за виконанням.

Різні вимірювачі якості повітря показують різні дані. Чому ті, що встановила напередодні КМДА в Дарницькому районі показують, що якість повітря – в межах норми. А IQAIR постійно демонтструє небезпечний рівень забруднення. Або Державна геофізична обсерваторія щодня публікує дані про погіршення якості повітря. То яким данним, на вашу думку, можна довіряти киянам ?


Я думаю, що в даному випадку на показники впливає кількість постів моніторингу, місця
їх розташування та показники, які вони вимірюють. Основним рішенням КМДА має бути розширення мережі автоматизованих постів моніторингу якості повітря. Для цього необхідно закластии фінансування для їх придбання та технічне обслуговування. IQAIR не постійно показує високий рівень забруднення. Ви ще не згадали про альтернативні мережі моніторингу Saveecobot, Лун Місто, Ecocity.
Це – мережі громадського моніторингу, які показують дані в реальному часі. Крім цього, до
таких мереж можна долучатись та бачити свою точку на онлайн мапі.

Як можна зменшити кількість автомобілів у середмісті, адже за словами експертів, саме транспорт є найбільим забрюднювачем?

Один з найдієвіших методів для зменшення використання авто у центрі міста – плата за
паркування. В центрі міста вся парковка має бути платною на такому рівні, щоб її
заповненість була менше 100%. Це – найбільш дієве та дешеве рішення на сьогодні.

Ваш прогноз, що буде, якщо ситуація не буде змінюватися і повітря в Києві продовжать
забруднювати автомобілі, заводи, ТЕС.

Якщо ситуація не буде змінюватись, то повітря буде погіршуватись і далі. Велика вірогідність того, що за таких умов, наше місто потраплятиме в топ-10 міст з найбільш високим забрудненням повітря у світі набагато частіше. Крім цього, якість повітря має негативний вплив на здоров’я людини. А саме провокує серцево-судинні захворювання та захворювання легень. За даними ВООЗ Україна посідає 15 місце у світі та 5 у Європі за смертністю від хвороб, спричинених забрудненням повітря. Тому вирішення проблеми очистки повітря у столиці це довготривалий процес і вимагає чимало зусиль та часу.

Щоб захистити себе, потрібно слідувати таким не складним правилам

Потрібно планувати прогулянки якомога далі від великих магістралей, вулиць із високим трафіком. Є порада і водіям, що стоять у заторах. Краще закрити вікна в машині й увімкнути кондиціонер. Також протягом дня варто пити більше рідини і вживати вітаміни. Корисна, багата на вітаміни їжа, також допомогає організму справитися із токсинами.

Підготувала Аліна Котик

Читайте також:

У селі під Києвом уночі згоріли п’ять автомобілів