Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Випадок сказу в Солом’янському районі

28 Січень 2021, Виктория Квитка

Випадок сказу в Солом’янському районі

На території Солом’янського району Києва запроваджені карантинні обмеження щодо сказу.

До відділу по боротьбі зі сказом тварин, звернувся мешканець Солом’янського району. Він доставив труп власної кішки, яка напередодні його вкусила. При опитувані з’ясовано, що кішка мешкала в квартирі і зі слів власника на вулицю не виходила, тільки на балкон і ловила пташок та кажанів.

Через декілька днів тварина померла. А потерпілий звернувся в травмпункт за отриманням антирабічної допомоги.

Через цей випадок скасували ярмарки та затвердили план щеплень тварин. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби столиці.

«Ситуація зумовлена випадком сказу у кішки. Під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) затвердили план необхідних заходів щоб уникнути поширення сказу. Зокрема, заборонити проведення ярмаркових заходів в зоні карантинних обмежень, організувати проведення профілактичних щеплень тварин проти сказу в зоні карантинних обмежень та прилеглій зоні» — йдеться у повідомленні.

Про дату і місце проведення щеплень мають повідомити додатково. Карантинні обмеження будуть скасовані через два місяці після останнього виявлення захворювання на сказ у зоні карантину.

Читайте також:

Нова система платних паркувань у Києві: як заплатити дешевше