Temperature icon

+17, сонячно

Затори: 1

dollar

26,52

euro

31,08

btc

$1 112 767,85

Новини

До лікарні на таксі: у Києві для людей з інвалідністю запустять соціальне таксі

28 Січень 2021, Виктория Квитка

До лікарні на таксі: у Києві для людей з  інвалідністю запустять соціальне таксі

У Києві для людей з інвалідністю запустять соціальне таксі.

Департамент соціальної політики працює над запуском повноцінного проєкту «Інватаксі для дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю» у масштабах міста.

Як повідомили в Департаменті, через те, що норми та стандарти надання послуги відсутні на державному рівні, місто було вимушене розробляти власну нормативно-правову базу. На сьогодні уся відповідна документація проходить процедуру юстування, після завершення якої будуть оголошені торги з закупівлі послуги. Після закінчення усіх процедур «соціальне таксі» розпочне повноцінну роботу на міському рівні.

Пілотний проект соціального таксі проходив із 1 жовтня до 31 грудня 2020 року. Участь у пілотному проєкті взяли 140 дітей з інвалідністю, які здійснили 600 поїздок до визначеного місця призначення та у зворотному напрямку.

У тендерних торгах взяло участь лише одне підприємство – КП «Київмедспецтранс», яке виявилося єдиною компанією, готовою надати спеціально обладнані автомобілі. У проєкті брали участь автомобілі двох типів: седани та переобладнані карети швидкої допомоги. За час роботи пілотного проєкту вдалося налагодити логістику, відпрацювати маршрути, сформувати потребу. Також встановлено типи автомобілів, які якнайкраще підходять.

У проекті брали участь автомобілі двох типів: седани і переобладнані карети швидкої допомоги. За час роботи пілотного проекту вдалося налагодити логістику, відпрацювати маршрути, сформувати потребу. Також встановлено типи автомобілів, які найкраще підходять відповідно до нозологій”, – додали в КМДА

Дослідження Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю показало, що соціальна транспортна послуга має неабияке значення для здоров’я дітей з інвалідністю та з високим ризиком її набуття. Передусім йдеться про дітей та молодь з руховими порушеннями, розладами психіки та поведінки, високою соціальною дезорієнтацією тощо.

.

Читайте також:

Водія маршрутки, який відмовився везти хлопця-пільговика, звільнили (ВІДЕО)