Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Комісія Київради підтримала розширення аеропорту «Київ»

28 Січень 2021, Марія

Комісія Київради підтримала розширення аеропорту «Київ»

На черговому засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин депутати підняли питання розширення аеропорту «Київ» у мікрорайоні «Жуляни». Наразі на летовищі є лише одна злітно-посадкова смуга і три термінали. Вважається, що максимально «Жуляни» можуть прийняти 3 млн пасажирів на рік. 

«У планах аеропорту в найближчі 3-5 років подовжити злітно-посадкову смугу для прийому важчих повітряних суден», – розповідав співвласник аеропорту Денис Костржевський.

27 січня депутати підтримали надання міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) земельної ділянки у постійне користування.

Відтак аеропорт зможе провести довгоочікуване збільшення злітно-посадкової смуги. А це означає, що летовище зможе приймати літаки Boeing із великою пасажиромісткістю.

За словами голови комісії Михайла Терентьєва, завдяки цьому іноземні туристи та українці, що повертаються з-за кордону, зможуть швидко діставатися центра міста, не маючи необхідності долати десятки кілометрів із Борисполя.

Це має позитивно вплинути на бажання іноземців відвідати Київ як туристичну локацію та зекономити кошти на транспорт для Киян, що повертаються додому.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ