Temperature icon

+7, хмарно

Затори: 2

dollar

26,62

euro

31,27

btc

$1 150 719,60

Новини

З бюджету Києва виділять 140 млн грн на закупівлю вакцин від коронавірусу

29 Січень 2021, Виктория Квитка

З бюджету Києва виділять 140 млн грн на закупівлю вакцин від коронавірусу

Бюджет міста планує в 2021 році виділити 140 млн гривень на закупівлю вакцин від COVID-19. Про постачання яких домовляється мер Києва Віталій Кличко. КМДА повідомляє, що вони планують придбати препарат для щеплення близько 500 тисяч киян.

“Зараз мер Києва Віталій Кличко веде переговори про придбання вакцини від коронавіруса з американськими і європейськими виробниками, щоб ми могли запобігти поширенню хвороби. Столиця готова закупити вакцину за кошти міського бюджету. Тому повинні закласти відповідну суму в міську цільову програму для того, щоб коли будуть досягнуті домовленості, ми могли відразу закупити препарати “, – зазначила заступник голови КМДА, депутат Київради Ганна Старостенко.

Профільна комісія Київради одноголосно підтримала відповідну пропозицію, тепер проект рішення повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, Верховна Рада 28 січня підтримала в першому читанні законопроект №4613: “Про внесення змін до закону України: Про лікарські засоби”. Цей закон стосувався державної реєстрації лікарських засобів.

Читайте також:

Післязавтра Україна переходить в “жовту зону”. А що Київ? (ВІДЕО)