Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

Віталій Кличко взяв участь у відкритті першого в Україні магазину IKEA (ФОТО)

01 Лютий 2021, Виктория Квитка

Віталій Кличко взяв участь у відкритті   першого в Україні магазину IKEA (ФОТО)

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті першого в Україні IKEA. Разом із мером перший магазин шведської фірми в Києві відкрили та оглянули керівник ІКЕА-Україна Флоріан Мєллє і Надзвичайний та Повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг.

«Мені приємно привітати компанію IKEA, киян і всіх українців із запуском роботи першого фізичного магазину в Україні. І я радий, що він відкривається в столиці. Ми спільно працювали над тим, щоб втілити цю ідею. Ми зустрічалися 4 роки тому в Давосі, кілька разів у Києві. І тепер вже бачимо реалізацію нашого співробітництва. Особливо це важливо в такій непростій для бізнесу в усіх країнах ситуації, спричиненій пандемією», – сказав Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що одним зі своїх важливих завдань як мера європейської столиці вважає залучення іноземних інвестицій у Київ.

«Ми розуміємо, що для бізнесу вкрай важлива стабільність і передбачуваність економічної ситуації. І тому столична влада запровадила відкритість та прозорість у своїй роботі, щоб інвестори та іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. І я задоволений, що наша кількарічна співпраця зі шведською компанією IKEA дала результат», – наголосив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що прихід такого інвестора, як IKEA особливо цінний у ситуації, яку сьогодні долає світ у зв’язку з пандемією.

«І це – той позитивний сигнал, що потрібен для залучення й інших міжнародних партнерів. Працюємо далі над тим, щоб Київ ставав привабливим для інвесторів та комфортним містом для його мешканців – із якісними товарами і послугами!» – підкреслив Віталій Кличко.

Надзвичайний та Повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг наголосив, що ІКЕА не просто відкриває у Києві перший фізичний магазин, а також пропагує таким чином відповідальне споживання, гендерну рівність і сталий розвиток.

«Я хочу привітати, в першу чергу, співробітників, керівництво ІКЕА, міську владу Києва за докладені спільні зусилля для відкриття першого фізичного магазину ІКЕА в Україні в часи пандемії», – наголосив Тобіас Тиберг.

У планах шведської компанії – відкриття і наступних магазинів в Україні.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта