Главная Життя В Солом’янському районі побудують новий сквер

В Солом’янському районі побудують новий сквер

by Алина

В Солом’янськом районі столиці планують відкрити сквер. При його плануванні буду враховувати побажання місцевих жителів. Відзначається, що майбутній сквер побудують на вулиці Машинобудівній 25а.

Зараз ця територія заросла чагарниками. Тому влада вирішила привести це місце до ладу, очистити від сміття та встановити дитячий майданчик.
Свої пропозиції та ідеї “Київзеленбуд” просить залишати в коментарях на Facebook. На обговорення дається 10 днів, починаючи з суботи, 30 січня.

На території скверу планують прокласти доріжки з ФЕМ-плитки, поставити зручні лавки з урнами, обладнати дитячий ігровий майданчик, а також спортмайданчик з турніками для занять ворк-аутом. Крім того, в проекті передбачена обгороджена територія для вигулу собак. Щоб забезпечити якісне освітлення, сквер обладнають опорами з сонячними батареями.

Зону захистять металевим парканом, щоб недобросовісні водії не залишали там свої автомобілі. По іншій стороні скверу висадять живу огорожу з дерев. На території облаштують газон, висадять клени, черемху, а також багаторічні рослини.

related posts

Leave a Comment