Temperature icon

+10, невеликий дощ

Затори: 3

dollar

26,70

euro

31,46

btc

$32 013,20

Новини

Скандальне відкриття у київському Будинку профспілок

02 Лютий 2021, Марія

Скандальне відкриття у київському Будинку профспілок

У Будинку профспілок, що за часів Майдану став символом Революції Гідності та штабом для майданівців, планують відкрити покерний клуб, де гратимуть на гроші.

Про це стало відомо з блогу «Таємниці Слідства». Журналісти «Слідство.Інфо» провели розслідування, результатом якого стала інформація про те, що у підвальному приміщенні будівлі, що займає близько тисячі квадратів, відкриється клуб. Відтак у держреєстрі нерухомості йдеться, що цю площу орендуватимуть на 10 років для спортивного покеру. Проте, відвідавши Будинок профспілок, журналісти дізналися, що клієнти закладу матимуть змогу грати на гроші, що суперечить поняттю «спортивного» покеру.

Радник мера столиці та співголова фракції «УДАР» Дмитро Білоцерковець розповів kiev24, що Київрада не має повноважень, щоб впливати на процеси, котрі ведуться з Будинком профспілок.

Дмитро Білоцерковець

«Будинок профспілок – не на балансі у міста. Через те, що профспілки є державною структурою, місто не має ніякого впливу на них, нічого з ними не може погоджувати. Звісно, відкриття у будівлі розважальних закладів, а тим паче – незаконних, є неприпустимим. Але ми не маємо на них важелів впливу. З нашого боку карати когось за це ми не можемо, так як не маємо жодного відношення до них», − коментує Білоцерковець.

Ситуацію також прокоментував міністр культури Олександр Ткаченко у своєму Telegram−каналі. За його словами, МКІП робитиме усе залежне, аби не допустити розміщення у Будинку профспілок будь-яких розважальних закладів.

«Стурбований такими діями і рішеннями. Очевидно, що для «спортивного покеру» там не місце. Міністерство культури та інформаційної політики вже направило запит до керівництва Федерації профспілок України, щоб ретельно розібратися у ситуації», − йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Федерація профспілок визнала − відкривати розважальні заклади у цій будівлі є великою помилкою. У Будинку профспілок вже намагалися відкрити мережу фаст−фуду, різні кафе, проте відкриття цих закладів спричинило акції протесту та обурення суспільства, адже будь−які розваги на місці пожежі, що забрала життя двох людей, неприпустимі.

Читайте також:

Нова система платних паркувань у Києві: як заплатити дешевше