Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

У Києві на акції протесту побили поліцейського

02 Лютий 2021, Виктория Квитка

У Києві на акції протесту побили поліцейського

Сьогодні в Києві під час акції протесту з приводу незаконних пасажирських перевезень сталася бійка, в результаті постраждав один представник поліції. Проти нападника порушили кримінальну справу.

Як розповіли в столичній поліції, правоохоронці втрутилися, оскільки протестуючі почали розклеювати наклейки і не реагували на попередження.
«Один з активних учасників почав сперечатися, погрожувати і нецензурно лаятися. В результаті поліцейський прийняв рішення про негайне затримання правопорушника, який продовжував порушувати громадський порядок і пручався, вдаривши правоохоронця », – розповіли в поліції.

В результаті поліцейські затримали дев’ятьох порушників громадського порядку, включаючи того, хто побив співробітника поліції.

На одного із затриманих складено адміністративний протокол про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Слідчі також почали кримінальне провадження за статею про погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Читайте також:

Авиакомпания WINDROSE расширила географию внутренних перелетов