Temperature icon

+11, хмарно

Затори: 1

dollar

26,25

euro

30,25

btc

$1 441 770,68

Новини

Подорожчання ціни на проїзд в метро- Кличко

04 Лютий 2021, Виктория Квитка

Подорожчання ціни на проїзд в метро- Кличко

У Києві не планують підвищувати вартість проїзду в метрополітені, а також наземному комунальному транспорті. Про це виданню OBOZREVATEL розповіла прес-служба Київської міської держадміністрації.

“На сьогоднішній день питання підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, в Департаменті транспортної інфраструктури не розглядається”, – зазначено в листі КМДА.

Раніше секретар Київської міськради Володимир Бондаренко казав, що в перші три місяці року не буде підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Він зазначив, що в бюджеті столиці на 2021 рік на перший квартал передбачено компенсацію для “Київського метрополітену” і “Київпастрансу”, що дозволяє не піднімати питання про подорожчання проїзду.

Нагадаємо, раніше виконавчий директор Асоціації перевізників Олексій Павленко заявив, що проїзд в столичному метро планують підвищити до 20 гривень. За його словами, причинами зростання ціни на проїзд є різке зменшення пасажиропотоку і скорочення доходу від перевезень через введені карантинних обмежень.

Читайте також:

Як працюватимуть на вихідні банки та пошта