Главная Життя У Києві придумали, як побороти безробіття та затори

У Києві придумали, як побороти безробіття та затори

by Алина

Столична влада найближчим часом має намір вирішити відразу дві важливі проблеми: затори та безробіття. Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на Інститут Генерального плану Києва.

У Києві буде створено нові робочі місця, що дозволить значно послабити навантаження на столичну транспортну мережу. Зокрема, роботу можна буде отримати на лівому березі мегаполісу.
Відзначається, що на місці колишнього мотоциклетного заводу в столиці буде побудований багатофункціональний комплекс “Юніт-сіті”. У нього включать не тільки звичні житлові будинки і офіси, але також деякі навчальні заклади.

Крім цього, в районі Троєщина планується зведення індустріального центру “Бізнес-гавань”. А на житловому масиві “Теремки-3” побудують мультифункціональний комплекс “Республіка”. Велике будівництво буде ініційовано і в інших районах столиці. Головним чином, будівництво буде вестися на місці занедбаних і вже не потрібних торгових і промислових зонах.

Фахівці Інституту Генерального плану Києва впевнені, що дана міра кардинальним чином посприяє зменшенню кількості транспортних колапсів на дорогах столиці та зменшить рівень безробіття.

Нагадаємо, що відповідно до статистики Work.ua 70% робочих місць зосередженона правому березі і лише 30 % на лівому. Саме це є причиною заторів та утруднення руху в години пік на центральних магістралях.

related posts

Leave a Comment