Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

У Києві придумали, як побороти безробіття та затори

04 Лютий 2021, Виктория Квитка

У Києві придумали, як побороти безробіття та затори

Столична влада найближчим часом має намір вирішити відразу дві важливі проблеми: затори та безробіття. Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на Інститут Генерального плану Києва.

У Києві буде створено нові робочі місця, що дозволить значно послабити навантаження на столичну транспортну мережу. Зокрема, роботу можна буде отримати на лівому березі мегаполісу.
Відзначається, що на місці колишнього мотоциклетного заводу в столиці буде побудований багатофункціональний комплекс “Юніт-сіті”. У нього включать не тільки звичні житлові будинки і офіси, але також деякі навчальні заклади.

Крім цього, в районі Троєщина планується зведення індустріального центру “Бізнес-гавань”. А на житловому масиві “Теремки-3” побудують мультифункціональний комплекс “Республіка”. Велике будівництво буде ініційовано і в інших районах столиці. Головним чином, будівництво буде вестися на місці занедбаних і вже не потрібних торгових і промислових зонах.

Фахівці Інституту Генерального плану Києва впевнені, що дана міра кардинальним чином посприяє зменшенню кількості транспортних колапсів на дорогах столиці та зменшить рівень безробіття.

Нагадаємо, що відповідно до статистики Work.ua 70% робочих місць зосередженона правому березі і лише 30 % на лівому. Саме це є причиною заторів та утруднення руху в години пік на центральних магістралях.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ