Главная Життя Затори в столиці: куди краще не їхати

Затори в столиці: куди краще не їхати

by Алина

Найгірша ситуація з заторами на правому березі Києва. Станом на ранок 5 лютого на низці основних доріг Києва спостерігається утруднення руху. Про це свідчать дані карт Google.

Станом на 10.00 рух на всіх мостах майже вільний. Невеликі затори утворилися на мосту «Патона» та Північному мосту біля виїзду на правий берег.

Затори на лівому березі:

Через ущільнений трафік проїхати нині важко бульваром Перова і проспектом Визволителів. Крім того, рух ускладнений на проспекті Юрія Гагаріна, Миколи Бажана (там теж проводять дорожні роботи),  

Затори на правому березі Києва

Через наплив автомобілів з лівого берега постраждали Набережне шосе, Гаванський міст, вулиця Набережно-Рибальська, проспект Степана Бандери.

У центрі Києва затори утворилися на бульварі Шевченка, вул. Січових Стрільців, Великій Житомирській, проспекті Перемоги в районі Політехнічного інституту, бульварі Лесі Українки, вул. Михайла Грушевського, Басейній, Малопідвальній, Хрещатику, Петрівській алеї, Парковій, Кріпосному провулку, Володимирському узвозі.

Що робити, щоб уникнути заторів?

Перш за все потрібно враховувати, що період 8:00-10:00 і 17: 00-19: 00 – найскладніший для київських доріг. В цей час люди масово їдуть на або з роботи, багато хто прагне виїхати з міста, або ж в’їхати в нього. Тому саме в ці ранкові та вечірні години накопичується максимальна кількість транспорту.

Також, щоб уникнути заторів, необхідно враховувати день поїздки. Вечори п’ятниці, неділі, ранок понеділка-період, коли кияни виїжджають на вихідні або повертаються з них. В цей час затори виникають практично на всіх виїздах та в’їздах в місто.

related posts

Leave a Comment