Temperature icon

+14, хмарно

Затори: 2

dollar

26,55

euro

31,00

btc

$1 128 475,90

Новини

Понад 25 тисяч жителів Київської області погодилися зробити щеплення від коронавірусу

05 Лютий 2021, Виктория Квитка

Понад 25 тисяч жителів Київської області погодилися зробити щеплення від коронавірусу

Згоду на отримання щеплень вже надали 25 159 людей із груп ризику. На першому етапі йдеться про 5 725 осіб, на другому – про 19 434. Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу КОДА.

“Підготовка до вакцинальної кампанії в нашій області триває. Це важливий процес, і проходить він на Київщині з дотриманням усіх норм дорожньої карти, затвердженої Міністерством охорони здоров’я. Відповідно один із кроків, який ми вже здійснили, – провели верифікацію даних по цільових групах для першого та другого етапів вакцинальної кампанії”, – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Олена Єфіменко.

Нагадаємо, Київщина готується до проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. Наразі в області вже створили 23 мобільні бригади. Вакцинація проти COVID-19 буде проходити поетапно. Згідно з попередніми даними, триватиме вона до 2022 року. Наразі держава проводить перемовини з основними світовими виробниками, щоб придбати найкращі вакцини для українського населення, яким надаватимуть перевагу й Західні країни. 

Читайте також:

У неділю на Контрактовій площі відбудеться Kyiv Klezmer Festival 2021